.

.

не Несмасна Смешна, Саркастична, Сарказам, Смешна Цитат Маица

не Несмасна Смешна, Саркастична, Сарказам, Смешна Цитат Маица

DEN 319.84
Износ

Оваа Маица е мека и удобна на допир, малку еластична, формата е лесна за носење и вклопување, удобна и стилска, едноставна и практична, не е лесна за собирање, издржлива, моден тренд Не сум Несмасна Смешна, Саркастична, Сарказам, Смешна Цитат Маица.

R

Им се допаѓа и на купувачите