.

.

Хеи_к Денот На Независноста На Жените Обичен Моден Принт Со Кратки Ракави Со Кружен Врат Маица Врвот Плус големина блузи за жени

Хеи_к Денот На Независноста На Жените Обичен Моден Принт Со Кратки Ракави Со Кружен Врат Маица Врвот Плус големина блузи за

DEN 0.33
Износ

Денот Независноста На Жените Секојдневен Моден Принт Со Кратки Ракави Со Тркалезен Врат Маица Со Врвкарактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневни Блузи,Печатени, Секојдневна Маица,, Модна Маица ,Маица Со Пуловер, Секојдневни блузи,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Летна секојдневна Блуза. 2.Материјал : Полиестер, Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен.3.Маичката ја прави посекси и попривлечна за носење. 4.Повод : Секојдневен, Дали, Роденден, Запознавање,Fall,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, И Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Информации за производот : Сезона : Лето/Aut/Пролет : Жени, Девојка Пригода : Секојдневен, Далииматеријал : Тип На Полиестерподаток : Печатена Јака : Стил : Секојдневен, Модна Должина : Редовна Должина На Ракавот : Краток Ракав Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени ♞Модна боја, спарете ги со вашите слаби фармерки панталони за секојдневен изглед. ●МОДЕН НАТПРЕВАР : женската блуза може да одговара со кратки здолништа, панталони, шорцеви, потпетици или пар со слаби фармерки и чизми. Можете исто така да се вратите на секојдневниот рутински стил со тоа што ќе го напикате со фармерки. Облечените кошули за жени се совршени за секојдневен стил за да покажат искусни и убедени. ®НАТПРЕВАР : Одлично оди Со Фармерки, Шорцеви, Хеланки, Спортски Панталони или Здолништа. Погоден за носење во пролет, лето и fall. Прилика : шифон блузи за жени има убав изглед, додека одлична изработка. Женски врвови секојдневен е погоден за секојдневни, плажа, свадба, одмор, клуб, забава, активни прилики. ● Врвовите направени од памук.Мек, растеглив и удобен за носење,Покажете ја вашата најдобра удобна и мека грижа за вас како бебе.

R

Им се допаѓа и на купувачите