.

.

vbnergoie Жени Тркалезна Вратот Печатени Копчиња Долги Ракави Асиметрични Полите Врвот Жени Памук Долги Ракави Кошула Црна Пакет

vbnergoie Жени Тркалезна Вратот Печатени Копчиња Долги Ракави Асиметрични Полите Врвот Жени Памук Долги Ракави Кошула Црна Пакет

DEN 0.33
Износ

Големина : С САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 90см/35.43" Ракав : 56см/22.05" Должина : 69см/27.17" Големина : М САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 95см/37.40" Ракав : 57см/22.44" Должина : 70.5 см/27.76" Големина : Л САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 102 CM/40.16" ракав : 58cm/22.83" должина : 72cm/28.35" големина : xl сад : 12 Велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 БИСТА : 109cm/42.91" ракав : 59cm/23.23" должина : 73.5 cm/28.94" големина : xxl Сад : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 биста : 118СМ/46.46" ракав : 60см/23.62" должина : 75см/29.53" мода жени круг вратот печатени копчиња ДОЛГ РАКАВ АСИМЕТРИЧНИ ПОЛИТЕ ВРВОТ карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Совршен Натпревар со вашите омилени шорцеви,хеланки, црни панталони, тексас фармерки итн 4.Одлично За Забава,Секојдневен,Спорт,Божиќ,сигурен сум дека ќе ви се допадне информации За Производот : Сезона : Цела Сезона Пол : Повод За Жени : Секојдневен Материјал : Стил На Полиестер : Обична Должина : Редовно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандардно Како да се мие : Ладно Миење Раце, Закачете Или Исушете Го Она што го добивате : 1*Женска Блуза Забелешка : Фабричка Гаранција дека стилот На Облекување е ист, но некои Модели На Облекување не се на исто место, фабриката ги прави случајни.Се надевам дека ќе можеш да разбереш. Големина Сад ВЕЛИКА БРИТАНИЈА Еу Биста Ракав Должина М 8 12 38 95см/37.40" 57см/22.44" 70.5 см/27.76" Големина : С САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 90см/35.43" Ракав : 56см/22.05" Должина : 69см/27.17" Големина : М САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 95СМ/37.40" ракав : 57см/22.44" должина : 70.5 см/27.76" големина : л сад : 10 велика британија : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 102СМ/40.16" ракав : 58см/22.83" должина : 72см/28.35" големина : xl сад : 12 Велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 БИСТА : 109см/42.91" Ракав : 59см/23.23" должина : 73.5 см/28.94" големина : ххл сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 БИСТА : 118СМ/46.46" ракав : 60см/23.62" должина : 75см/29.53" одговара : одговара на големината на жените СПАНДЕКС ЦРНА МАИЦА ТЕСНА долна кошула жени. 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење Дами Со Долги Ракави Врвови Тренингот сет. 3.Совршен Натпревар со вашите омилени шорцеви,хеланки, црни панталони, тексас фармерки итн Беж Туника Стилски Кошули Жени. Дебелина : Стандардна Црна Атлетска Врвна Женска Виолетова Кошула Жени Облечени. Пол : Жените Повод : Повик Против Вратот Блузи За Жени Жени Фустан Кошули и Блузи.

R

Им се допаѓа и на купувачите