.

.

Дами В-вратот Чипка Шиење Врвот Кратки ракави Маица Лабава Еднобојни Врвови

Дами В-вратот Чипка Шиење Врвот Кратки ракави Маица Лабава Еднобојни Врвови

DEN 2.67
Износ

Дами V - Вратот Чипка Шиење Врвот Кратки ракави Маица Лабава Еднобојна Врвовидескрипција1. Специјално печатење / спојување дизајн2. Модерен дизајн на изглед ве прави попривлечни3. Погоден за секојдневниот живот, забава, плажа, одмор, канцеларија4. Многу погоден за секојдневно слободно време, ќе ви се допадне!5. Материјал : лесен, удобен и флексибилен; измијте ги рацете со ладна вода / сув производ информации : Пол : Женска Пригода : Секојдневен,Материјал : Полиестерстил : секојдневен, сексилен должина : Редовно Вклопување : соодветна големина дебелина : стандарден метод на Перење : Рачно перење во ладна вода, закачете или исушете што ќе добиете : 1 парчиња Женски Краток Sleeve Size USBust Length S4-695cm/37.40"65cm/25.59"M8-1099cm/38.98"66cm/25.98"L10-12105cm/41.34"67cm/26.38"XL12-14111cm/43.70"68cm/26.77"XXL14-16117cm/46.06"69cm/27.17"XXXL16-18123cm/48.43"70cm/27.56"XXXXL18-20129cm/50.79"71cm/27.95"XXXXXL20-22135cm/53.15"72cm/28.35" Size : SUS : 4-6 Bust : 95cm/37.40"Length : 65cm/25.59"Size : MUS : 8-10 Bust : 99cm/38.98"Length : 66cm/25.98"Size : LUS : 10-12 Bust : 105cm/41.34"Length : 67cm/26.38"Size : XLUS : 12-14 Bust : 111cm/43.70"Length : 68cm/26.77"Size : XXLUS : 14-16 Bust : 117cm/46.06"Length : 69cm/27.17"Size : XXXLUS : 16-18 Bust : 123cm/48.43"Length : 70cm/27.56"Size : XXXXLUS : 18-20 Bust : 129cm/50.79"Length : 71cm/27.95"Size : XXXXXLUS : 20-22 Bust : 135cm/53.15"Length : 72cm/28.35" Табела Со Големини : Големина : С САД : 4-6 Биста : 95см/37,40" Должина : 65см/25,59"Големина : М САД : 8-10 БИСТА : 99см/38,98" Должина : 66см/25,98"Големина : Л УС : 10-12 Биста : 105см/41,34" Должина : 67см/26,38"Големина : ХЛ УС : 12-14 биста : 111см/43.70" должина : 68см/26.77"големина : ххл сад : 14-16 Биста : 117см/46.06" должина : 69см/27.17"големина : хххл сад : 16-18 биста : 123см/48.43" должина : 70см/27.56" изработен е од висококвалитетни материјали,ДОВОЛНО ИЗДРЖЛИВ за секојдневно носење. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. Одговараат За Целата Сезона.Сигурен сум дека ќе ви се допадне!.

R

Им се допаѓа и на купувачите