.

.

Боксерски Шампион Боксер Борец За Кучиња Унисе Маичка Со Кратки Ракави

Боксерски Шампион Боксер Борец За Кучиња Унисе Маичка Со Кратки Ракави

DEN 0.67
Износ

Оваа класична унисекс маичка од дрес се вклопува како добро сакан фаворит. Мекиот памук и квалитетното печатење ги тераат корисниците да се заљубуваат во него одново и одново. Оваа маичка има ребрести плетени јаки за зајакнување на обликувањето. Рамото има лепење за подобро вклопување со текот на времето. Двојните странични шевови ја држат формата на облеката подолго. : 100% Чешлан Воздух и памук со прстен (содржината на влакна може да варира во различни бои). : Лесна ткаенина (4,2 мл/јд2 (142 г/м2)). : Мало одговара. : Работи верно на големината. . . С. М. Л. ХЛ. 2ХЛ. 3ХЛ. . Ширина, во. 17.99. 20.00. 22.01. 24.02. 25.98. 27.99. . Должина, во. 27.99. 29.02. 30.00. 31.02. 32.01. 32.99. . Должина на ракавот, во. 8.90. 9.17. 9.45. 9.72. 10.00. 10.39. . Боксерски Шампион Боксер Борец За Кучиња Унисекс Маичка Со Кратки Ракави.

R

Им се допаѓа и на купувачите