.

.

Хавајски Маици За Мажи - Велигденски Зајак Врвови На Плажа Со Кратки Ракави Зајаче Печатени Ревер Лабави Врвови Со Џеб, #2, Дете-160

Хавајски Маици За Мажи - Велигденски Зајак Врвови На Плажа Со Кратки Ракави Зајаче Печатени Ревер Лабави Врвови Со Џеб, 2,

DEN 335.68
Износ

Детали За Производот. Должина На Облека : Редовна. Должина на ракавот : Краток ракав. Тип На Затворање : Копчиња. Еластичност : Микро-Еластичност. Тип на издание : Лабава. Дебелина : Лесен. Активност : Одмор,Дневно,Патување,Одмор, комеморативен ден. Материјал : Полиестер. Деколте : Јака За Кошула. Шема : Велигденски зајак. Стил : Секојдневен. Тема : Лето. Големина : . Дете : 100/110/120/130/140/150/160/170. Возрасни : 2 XS/XS/S/M/L/XL/2 XL/3 XL/4 XL/5 XL/6 XL/7 XL/8 XL. Пакет : . 1 Х Врвот на горниот дел од телото ефект : уредна, фина изработка, дизајн на силуета на облека има подобар декоративен ефект, едноставен дизајн на манжетни, удобен за носење, лабав, лабав. Препорака за големина : имајте детски код, код за возрасни, преголема големина, умерена големина. Ефектот на горниот дел од телото : уредна, фина изработка, дизајн на силуета на облека има подобар декоративен ефект, едноставен дизајн на манжетни, удобен за носење, лабав, лабав. Инструкции за перење : температурата на Миење Раце беше максимална 30 ° C, а не белење, капеше на ладно место, температурата на долната плоча на железото беше 150 ° C и конвенционално хемиско чистење. Посебен опис : поради различните методи на мерење, грешката е нормална појава во 2-4см бидејќи методот на мерење е различен.

R

Им се допаѓа и на купувачите