.

.

Невидени Вибрации Машка Маица

Невидени Вибрации Машка Маица

DEN 0.33
Износ

Возвратете се и настинете додека уживате во вашите нераздвоени вибрации! • 100% Памук • Спортската Сива боја е 90% памук, 10% полиестер • Сивата пепел е 99% памук, 1% полиестер • боите на Хедер се 50% памук, 50% полиестер • тежина На Ткаенината : 5,0–5,3 мл/јд2 (170-180 г/м2) • Предиво со Отворен крај • Тубуларна ткаенина • Залепен врат и раменици • Двоен спој на ракави и долен рабовој Производ Е Направен Специјално За вас веднаш штом ќе нарачате, поради што ни треба Малку Повеќе Време за да ви го доставиме. Должина на водич за големина (инчи)ШИРИНА (инчи)ДОЛЖИНА НА РАКАВОТ (инчи) S281815 UTM292017 L302218 XXL3124202 XL322621 QL3332822 FL4 XL343024 QL5 XL353225 ql 322621 QL3 XL332822 FL4 XL343024 ZW5 XL353225 zwoke Вибрации Машка Маица.

R

Им се допаѓа и на купувачите