.

.

Ројалов Лето Дами Обични Круг Вратот Краток Ракав Печатење Денот На Мајката Подарок Кошула Врвот Маица женски блузи

Ројалов Лето Дами Обични Круг Вратот Краток Ракав Печатење Денот На Мајката Подарок Кошула Врвот Маица женски блузи

DEN 231.36
Износ

Летни Дами Обичен Тркалезен Врат Печатење Со Кратки Ракави Кошула За Подароци За Денот На Мајката Врвна Маица Опишете : категорија На Големина : Редовен Тип На Шема : Графички Стил : Секојдневни Карактеристики : основен стил тип на јака : тркалезна должина на ѓердан : Редовна должина на Ракавот : тип на кратки ракави : конвенционален ракав прилика : Погоден за секојдневни сцени . Можете да го носите на работа, училиште, спорт, трчање, дома и на отворено. Совршен е и за одмори, патувања, забави и танцување. Најдобро за пролет, лето и fall.Појавување : Погоден За совпаѓање со панталони, хеланки, здолништа, шорцеви, фармерки, фустани, правејќи да изгледате елегантно и убаво.Топли Совети : ве Молиме забележете ја големината пред да нарачате. Поради различни компјутери и мобилни телефони кои прикажуваат различни бои, бојата на некои алишта може да биде малку поинаква од сликата, благодарам.Вклучете : 1 парчиња кратко sleeve Size Bust Shoulder Sleeve Lengths97cm/38.19"39.5 cm/15.55"19cm/7.48"68cm/26.77"M102cm/40.16"40.7 cm/16.02"19.5 cm/7.68"69cm/27.17"L108cm/42.52"42.2 cm/16.61"20cm/7.87"70.5 cm/27.76"XL114cm/44.88"43.4 cm/17.09"20.5 cm/8.07"71.5 cm/28.15" Size : SBust : 97cm/38.19"Shoulder : 39.5 cm/15.55"Sleeve : 19cm/7.48"Length : 68cm/26.77"Size : MBust : 102cm/40.16"Shoulder : 40.7 cm/16.02"Sleeve : 19.5 cm/7.68"Length : 69cm/27.17"Size : LBust : 108cm/42.52"Shoulder : 42.2 cm/16.61"Sleeve : 20cm/7.87"Length : 70.5 cm/27.76"Size : XLBust : 114cm/44.88"Shoulder : 43.4 cm/17.09"Sleeve : 20.5 cm/8.07"Length : 71.5 cm/28.15" Табела Со Големини : Големина : С Биста : 97см/38,19" Рамо : 39,5 см/15,55" Ракав : 19см/7,48" Должина : 68см/26,77"Големина : М Биста : 102см/40,16" Рамо : 40,7 см/16,02" Ракав : 19,5 см/7,68" Должина : 69см/27.17"Големина : Л биста : 108см/42.52" рамо : 42.2 см/16.61" Ракав : 20см/7.87" оваа женски врв е многу трендовски и Симпатична, Погодна За секојдневен, излегување, училиште, канцеларија, секојдневно носење, Костум за сите сезони. Е изработен од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење. # Овој женски врв е многу трендовски и симпатичен, погоден за секојдневно, излегување, училиште, канцеларија, секојдневно носење, костум за сите сезони. € Удобно и меко чувство,Лесен и Стилски. +Стилскиот дизајн ве прави толку посебни и се издвојува во толпата.

R

Им се допаѓа и на купувачите