.

.

Килили Жени И2К Мини Фустан Шпагети Ремен Бодикон Сарафан Гроздобер Ручаше Плажа Краток Фустан Хараџуку Е-Девојки 90-ТИ Улична Облека

Килили Жени И2К Мини Фустан Шпагети Ремен Бодикон Сарафан Гроздобер Ручаше Плажа Краток Фустан Хараџуку Е-Девојки 90-ТИ Улична

DEN 3.00
Износ

Женски Фустан Без Ракави Со Облоги Од Тантела, Слаба Облека. Атрибут На Производот. Материјал : Полиестер. Тип : Облека. Стил : Едноставен. Големина (инч)tttttt. s t Length : t23, 82 пресврт : t25, 98-30, 71t Bust : t26, 77-33, 46. Мдолжина : т24, 41 пресврт : т27, 56-32, 28тбуст : т28, 35-31, 5. Lt Length : t25. 00 пресврт : t29. 13-33. 86t Bust : t29. 92-33. 07. Пакет : 1*Фустан. Топло Потсетување. 1. Ве молиме запомнете дека поради ефектите на осветлување, поставките за осветленост / контраст на мониторот / итн, ќе има некои мали разлики во бојата на сликите и вистинските ставки. Измерени со рака, можни се отстапувања од 1-2 см. 2. Ве молиме оставете ни порака ако имате какви било прашања. Ние ќе ви одговориме и ќе ви ја понудиме нашата најдобра услуга. Материјал - летен фустан полиестерската ткаенина е еластична, свиленкаста, мека и течна, не се намалува или брчки, мие ладно и висат за да се исуши. Шик изглед-Сладок и симпатичен, овој фустан со лизгање се одликува со ласкаво длабоко деколте и гушкање на телото со панели од тантела. Совршен подарок - ова е одличен роденден Валентин Божиќ или годишнина подарок за вашиот љубовник, девојка, сопруга. Тоа беше големо изненадување за нив. Практичност-совршено ги покажува облините на вашето тело и ве прави најатрактивна жена во секоја пригода. Направете да изгледате привлечно и стилски. Повеќе прилики - Облеката е погодна за жените да ја носат во секојдневниот живот, состаноци, улица, забава, коктел забава, одмор, клуб и други прилики.

R

Им се допаѓа и на купувачите