.

.

Дами Памук Лен Мода Разноврсна Еднобојна Пауза За Ручек Одмор Дневен Фустан

Дами Памук Лен Мода Разноврсна Еднобојна Пауза За Ручек Одмор Дневен Фустан

DEN 319.20
Износ

Дами Памук Лен Мода Разноврсна Еднобојна Пауза За Ручек Одмор Дневен Фустанд детали За Производот : Носењето на нашето капење е слатко, ласкаво и удобно.Класичен Резервоар : нашето женско капење има цветна геометриска шема и Модерен стил за гламурозен летен изглед. Овие лабави вклопувања совршено ќе го покријат вашиот стомак, ќе ја изменат вашата кривина и ќе направат да изгледате потенок и посекси. Прилагодливите ремени за грб се дизајнирани за поголема удобност и безбедност.Задници : врвот со машки шорцеви плус големина костими за капење, поместен градник без долна жица, прилагодливи ремени, костим за капење со гаќи, дизајн на прашка, спортски стил, многу и ласкави.2 парче костим за капење за жени се изработени Од Полиамид и Еластан, Меки, дише, еластични и удобни, совршено се вклопуваат, давајќи ви фантастично искуство со носење во текот на целиот ден.Повод : Нашето Капење за жени со брзо сува ткаенина е добар избор за вашиот летен одмор, базен или кој било друг . И оваа облека за капење е погодна за жени, девојки и тинејџери. Можете да го купите за сопругата и членовите на семејството.Потсетува : сетот костими за капење за жени има повеќе големини и шармантни бои што можете да ги изберете. Ве молиме проверете ја соодветната големина за себе според табелата со големини.Забелешка : Боите може да изгледаат малку поинакви преку веб-страницата поради резолуцијата на компјутерската слика и поставките на мониторот постои разлика од 2-3 см според рачното мерење и перењето Во Машина. Не избелувај. Не пеглај. Ние се стремиме да обезбедиме најдобар квалитет и поддршка на клиентите.Пакет листа : 1 Дневни Дами Памук Лен Мода Разноврсна Еднобојна Пауза За Ручек Одмор Дневен Фустан.

R

Им се допаѓа и на купувачите