.

.

Жените Печатени Краток Ракав V Вратот Одмор Забава Шема Работни Маици Блуза Блузи Со Џебови Жени Кратки Ракави Кошули Обичните Жени Долги Ракави Маици

Жените Печатени Краток Ракав V Вратот Одмор Забава Шема Работни Маици Блуза Блузи Со Џебови Жени Кратки Ракави Кошули Обичните

DEN 3.00
Износ

Сезона : Сите. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Ракавот : Краток Ракав. Тип На Шема : Печатење. Стил : Мода. Каузалт Кошули Жени Постави Жени Краток Ракав Кошула Нашите Жени Долги Ракави Табела : . Големина : S Биста : 100cm/39.37" Рамо : 44cm/17.32" Ракав : 20cm/7.87" Должина : 70cm/27.56"Големина : M Биста : 106cm/41.73" Рамо : 46cm/18.11" Ракав : 21cm/8.27" Должина : 71cm/27.95"Големина : L Биста : 112см/44.09" рамо : 48см/18.90" ракав : 22см/8.66" должина : 72см/28.35"големина : xl биста : 120см/47.24" рамо : 50см/19.69" ракав : 23см/9.06" должина : 73см/28.74"големина : xxl Биста : 126см/49.61" рамо : 52cm/20.47" ракав : 24cm/9.45" должина : 74cm/29.13"големина : xxxl биста : 132cm/51.97" рамо : 54cm/21.26" ракав : 25cm/9.84" должина : 75cm/29.53"големина : xxxxl Биста : 142cm/55.91" рамо : 56cm/22.05" ракав : 27cm/10.63" должина : 76cm/29.92"големина : xxxxl биста : 152cm/59.84" рамо : 58cm/22.83" ракав : 29cm/11.42" должина : 77cm/30.31" [прилики]Погоден За Секојдневен секојдневен изглед и сите Прилики особено за канцеларија. Забави.одмор.клубови и Датира. Работат Надвор Кошула Долг Ракав. [Карактеристики]Оваа Секојдневна Летна Макси Блуза Се Одликуваше Со Цветен Дизајн И Среден Страничен Шлиц, Но Исечена Со Боемски Цветни Принтови. Што Ви Дава Чувство На, Но Исто Така Открива Стабилна. Врвовите За Жени Ќе Ги Модифицираат Вратот И Рамото. Ве Прават Шармантни И Привлечни. Должината На Врвовите Изгледа Продолжете Ги Нозете. Додавање Уникатно Чувство . Маици Жени. [Материјал]Изработен Од Полиестер. Мек Материјал. Лесен И Дише. Одлична Тактилност На Вашата Кожа. За Претстојните Сите Денови. Долг Ракав За Жени. [Колокација] Должина За Хеланки.фармерки.шорцеви или панталони. Можете Да Ја Маичката Во Вашите Шорцеви Или Здолништа За Стилски Изглед Сите Сезони! Облека Маица.

R

Им се допаѓа и на купувачите