.

.

Блузи За Жени В - Вратот Печатени Врвот Надвор Рамо Краток Ракав Врвот Пеперутка Печатени Врвот

Блузи За Жени В - Вратот Печатени Врвот Надвор Рамо Краток Ракав Врвот Пеперутка Печатени Врвот

DEN 207.84
Износ

Женски Вратот Печатени Врвот Надвор Рамо Краток Ракав Врвот Пеперутка Печатени Топфеатури : Дизајн : Надвор рамо модерен дизајн ве прави попривлечни изработени од висококвалитетни материјали, се чувствува меко и до кожата, а меките материјали ве одржуваат топли и ладни целодневниот стил го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додавајќи елеганција и чувство за мода.Кога ќе го добиете, ќе ви се допадне забележете дека деталите за големината варираат во зависност од бојата. Ве молиме проверете го описот на производот за повеќе информации за големината пакетот вклучува : 1 женски top Size Bust Length S90cm/35.43"57cm/22.44"M94cm/37.01"58cm/22.83"L98cm/38.58"59cm/23.23"XL102cm/40.16"60cm/23.62"2 XL106cm/41.73"61cm/24.02" Size : SBust : 90cm/35.43"Length : 57cm/22.44"Size : MBust : 94cm/37.01"Length : 58cm/22.83"Size : LBust : 98cm/38.58"Length : 59cm/23.23"Size : XLBust : 102cm/40.16"Length : 60cm/23.62"Size : 2 XLBust : 106cm/41.73"Length : 61cm/24.02" Табела Со Големини : Големина : С биста : 90см/35,43"Должина : 57см/22,44" Големина : М Биста : 94см/37,01"Должина : 58см/22,83" Големина : Л Биста : 98см/38,58"Должина : 59см/23,23" Големина : XL Биста : 102см/40,16"Должина : 60см/23,62" Големина : 2xl Биста : 106cm/41.73" должина : 61cm/24.02 " материјал : 100% најлон. Нега : Машина Перат Земја На Потекло : Увезени. Фит : Опуштена Тежина : Лесно Затворање : стил на Пуловер. Џебови : Никој. Џебови : Никој. Карактеристики : Секојдневен моден Женски Камизолеп,Женски Врв.

R

Им се допаѓа и на купувачите