.

.

Гергнгдо Женски Спортски Блузи, Секојдневна Боја-Контраст Тенок-Вклопуваат Без Ракави Без Грб Обложени Ревер Халтер Блузи

Гергнгдо Женски Спортски Блузи, Секојдневна Боја-Контраст Тенок-Вклопуваат Без Ракави Без Грб Обложени Ревер Халтер Блузи

DEN 271.84
Износ

Женски Обични Спортски Врвови На Култури,Тенки-Контрастни Тенки-Вклопувачки Врвови Без Грб Без Ракави. Големина (см)ttt tt. s t Bust : t64t Length : t35. Мt Bust : t68tlengh : t36.5. Lt Bust : t72tlengh : t38. XLt Bust : t76tlengh : t39.5. Големина (инч) ttt tt. s t Bust : t25. 20 t Length : t13. 78 . Мтбуст : т26, 77 должина : т14, 37 . Lt Bust : t28, 35 tlengh : t14, 96 . XLt Bust : t29, 92 tlengh : t15, 55 . Спецификација. Стил : секојдневен. Материјал : најлон. Тип на шема : цврст. Должина на ракавот : без ракави. Боја : црна/виолетова/кафеава/сина. Пријателски Совети. 1. Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлики според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч=2,54 см). 3. Забележете дека малите разлики во бојата треба да бидат прифатливи поради светлината и екранот. Фала. Содржина На Пакетот. 1 * врвови. Ветување . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Удобен Материјал : Изработен од најлонски материјал, мазен и мек, без мирис, без грижа изгребете ја кожата, носете дише и удобно. Моден Стил : контраст Во Боја, тенок фит, без ракави без грб, обложени врвови за преклопување на ревер, покажете го вашето совршено тело и вашето женствено, ве прават попривлечни. Соодветни Прилики : Може да се користат во теретана пилатес студио, спортови на отворено и дневни места за одмор, како што се трчање, јога, велосипедизам, пешачење итн. Боја Со повеќе Големини : можеме да обезбедиме големина : S/M/L/XL, боја : црна/виолетова/кафеава/сина, и можете да изберете како што сакате. Никогаш не дозволувајте вашата убавина да биде ограничена според големината или бојата. Што Добивате : 1 * Врвови. Достапно е машинско перење, ве молиме не ја натопувајте облеката во вода долго време, не користете белило со хлор за перење.

R

Им се допаѓа и на купувачите