.

.

Sksloeg Кошули За Жени Елегантна Мрежа Гроздобер Цвет Печатење Блузи Издувам Краток Ракав Кошули Блузи V Вратот Чиста Лабава Одговара Секојдневен Кошула Блузи Врвот, ?

Sksloeg Кошули За Жени Елегантна Мрежа Гроздобер Цвет Печатење Блузи Издувам Краток Ракав Кошули Блузи V Вратот Чиста Лабава

DEN 2.67
Износ

77"Големина : M Биста : 102cm/40.20" Должина : 72см/28,35"големина : xl биста : 114см/44,88" ракав : 32см/12,60" Должина : 74см/29,13"големина : xxl Биста : 120см/47,24" Ракав : 33см/12,99" Должина : 76см/29,92"должина : редовна прилика : секојдневен,ткаенина : издувам ракавите Се Изработени од висококвалитетна ткаенина од тантела.Големина : S Биста : 96cm/37. Ве молиме погледнете ја табелата со големини кога купувате производи!Дебелина : стандарден дизајн : Кошула, Свечен Печатен Обичен Врв Од Тантела, Дизајн На Вратот V, Чипка Во Стил На Меурчиња Кратки Ракави, Лабаво Вклопување, Удобна Ткаенина, Женска Секојдневна Мода : Тип На Шема : печатење метод На Перење : рачно перење во ладна вода, висат или линија сува канелени корсет топ црна кошула неонска розова култура топ фестивал блузи за жени надуени ракави за жени врвна дупчица врвен краток ракав Топол Розов Корсет Топ Виолетова Чипка Топ Женски Кошула Без Ракави Ракав Врвен Фустан Со Кратки Ракави Блузи За Жени Женски Блузи Капа Ракав Летна Чипка в резервоар За вратот Блузи Розова корсет Топ контраст чипка плетени врвови женски капа ракав симпатична западна блузи за жени женски врвови чипка ракав полка точка црна чипка топ црна чипка врвна женска облека чиста црна блуза балон ракав џемпер врвот.81" Должина : 70cm/27. неонски розови врвови со надуени ракави за жени блузи за дупчиња за жени виолетови женски врвови со кратки ракави блузи со надуени ракави за жени зимски облеки за жени деколте со сакана до кратки ракави женски врвови со кратки ракави за жени бели лиснати ракави врвни квадратни блузи со рафтени ракави за жени блузи со точки за жени ракави за покривање на рацете за жени облечени проегирни врвови од чипка за жените. Ткаенината е дише и еластична, многу мека и удобна и многу мазна наспроти кожата. надуен ракав црн врв розова пердув врвот симпатична пролет врвови за жени проѕирни црни врвни фустани кошули за жени женски деловни обични врвови црни кошули со кратки ракави за жени јаки за жени сјајна мрежа врвни женски душички деколте врвови со кратки ракави слатки врвови за жени слатки врвови за жени трендовски излегување возбудлива кошула бисерен врв за жени женски врвови 3/4 ракави женски врвови облечени секојдневно.80" ракав : 29cm/11.16" Ракав : 30cm/11. вратоврска назад возбуда ракав блуза плоштад вратот жени проегирни врвови мрежа возбуда врвот црна и бела полка точка блуза женски кошули возбуда краток ракав чипка долги ракави врвот sequin врвот издувам краток ракав ruffle полите smoked врвот повик плоштад вратот повик облека за жени краток здив ракав поло блузи 80 тите матурска облека за жени мрежа издувам ракав краток ракав тенок чиста мрежеста блуза. Ќе биде удобно да се носи целодневен материјал : Пријатната чипка за истегнување ве прави поудобни за носење стил : слободно време применливи Прилики : Женските Блузи И Блузи Модни Кошули се погодни За Канцеларија, Работа, Одмор, Плажа, Училиште, Излегување, Забава, Дома И Секојдневно Носење : врв од тантела и врв од туника со хеланки, пролетно и летно палто, фармерки, панталони, панталони или здолништа, поелегантни и поелегантни женски пол : женски1 женски топ Забелешка : различни екрани на екранот ќе имаат дисплеј за разлика во боја И ќе има грешки Во рачното мерење.

R

Им се допаѓа и на купувачите