.

.

нјшнмн Жени Обични Кошули Со Долги Ракави Мека Пуловер Блуза Врв

нјшнмн Жени Обични Кошули Со Долги Ракави Мека Пуловер Блуза Врв

DEN 319.68
Износ

Женската секојдневна Маичка Со долги ракави е безвременски избор. Основната пуловер блуза ќе биде белег на вашата гардероба. Удобниот допир е како да сте прегрнати од меки облаци. дизајнот на вратот може добро да ја покаже вашата клучна коска, покажувајќи го шармот на жените. Уникатниот заоблен раб на горниот дел од туниката е симпатичен и разигран, што е многу пријатно. Разновидните кошули со долги ракави се совршени за совпаѓање со хулахопки, фармерки или здолништа за да создадат стилски изглед што ги прави луѓето да се истакнуваат. Не можете а да не ја носите оваа обична маичка кога одите на работа, бизнис, забава, трчање, одмор и други прилики. Жени Обични Шарени Пуловер Блузи, Дами Лабава Долги Ракави Спојување Маица Блуза Блузи. Едноставни, но блузи во моден стил со долг ракав што ќе ви се допаднат. Овој врат блуза врвот е од суштинско значење за оваа fall fall и зима. Совршен со панталони, фармерки и хеланки, може да носи кога датира, секојдневно, патување, забава, повик, одмор, итн. Секојдневен лабав стил, погоден за секојдневно, канцеларија, датум и враќање дома. ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ-Материјали : оваа кошула е изработена од висококвалитетен материјал кој содржи 80% памучна мешавина, 20% спандекс. Женски Врвови Пад Со Долг Ракав, Женски Врвови Чипка Со Долги Ракави, Женски Кошули Копче Со Долг Ракав Нагоре, Женски Кошули Долги Ракави Долу Надолу.

R

Им се допаѓа и на купувачите