.

.

Mlqidk Плус Големина Американско Знаме Кошула За Жени 4 јули Хенли Кошули Течни Летни Врвови Плисирани Копчиња До Туники, CYAN XXL

Mlqidk Плус Големина Американско Знаме Кошула За Жени 4 јули Хенли Кошули Течни Летни Врвови Плисирани Копчиња До Туники, CYAN

DEN 2.00
Износ

Големина : С Биста : 98см/38,58" Ракав : 18см/7,09" Рамо : 37см/14,57" Должина : 70см/27,56"Големина : М Биста : 102см/40,16" Ракав : 19см/7,48" Рамо : 38см/14,96" Должина : 71см/27,95"Големина : Л Биста : 108см/42,52" ракав : 20см/7,87" рамо : 39см/15,35" должина : 72см/28,35"големина : xl Биста : 114см/44,88" ракав : 21см/8,27" рамо : 40см/15,75" должина : 73см/28,74"големина : ххл Биста : 120см/47.24" ракав : 22cm/8.66" рамо : 41cm/16.14" должина : 74cm/29.13"големина : xxxl биста : 126cm/49.61" ракав : 23cm/9.06" рамо : 42cm/16.5" должина : 75cm/29.53"големина : xxxxl Биста : 132cm/51.97" ракав : 24cm/9.45" рамо : 43cm/16.9" должина : 76cm/29.92"големина : xxxxl биста : 138cm/54.33" ракав : 25cm/9.84" рамо : 44cm/17.3" должина : 77cm/30.31"материјал : полиестерскиот Стил Го Покажува вашиот уникатен шарм и виталност, Додадете чувство на елеганција и стил. Меко е и удобно,а ќе Ви се допадне когаоблечи итн. Лесно се комбинира со чизми, фармерки, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима.ќе го добиете.Облека пол : Жени Пригода : Секојдневно што добивате : 1xwomenени Tophand миење / машина за перење, не избелувајте, избегнувајте изложување, виси на суво.Сезона : Цела Сезонаматеријал лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладни : Темпераментот Патува Љубезно забележете дека деталите за големината се разликуваат меѓу различните бои. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина.Одговара : Одговара на секојдневно носење, вокација, Божиќ, датуми, спорт, училиште, работа,должина на улица : Редовно Совршени за вас омилени фармерки, панталони итн. Нега на облека : ниска температуракако да се мие : Рачно Перење Ладен, Висат ИЛИ Линиски Сув МАТЕРИЈАЛ : 90%Полистер 10% Спандекс;Удобна и Мека Ткаенина,Удобна,Растеглива и пријателска за Кожата. Карактеристика : Дизајн На Шема На Американско Знаме, Краток Ракав,Врат На Екипажот,Дизајн На Копче Напред,Стилска Возбуда На Предната И Задната Страна, Лесно Се Крие Стомакот. ПОВОД : Слатките Врвови Од Туника Совршени За Секојдневно Релаксирање Или Излегување, Одмор,Клуб,Забава,Плажа, Дома Итн. Појавување : Облека За Сите Натпревари,Костум За Фармерки,Здолништа,Секојдневни Панталони Или Шорцеви; Погоден За Пролет, Лето И Fall. ИЗВЕСТУВАЊЕ : Содржина На Пакетот : 1 х Женски Врвови За Туника;Машина За Перење, Нормални Рутини За Перење;Ве Молиме Внимателно Проверете Ги Деталите За Големината пред Да Купите.

R

Им се допаѓа и на купувачите