.

.

Женски Врат На Екипажот Секојдневен Графички Дуксер Со Долги Ракави Блуза Женска Есенска Облека

Женски Врат На Екипажот Секојдневен Графички Дуксер Со Долги Ракави Блуза Женска Есенска Облека

DEN 2.00
Износ

Женска Мода Со Кружен Врат Секојдневен Дуксер Со Божиќен Принт Со Долги Ракави Блуза Карактеристики : Овој Женски Дуксер со Долги Ракави е изработен од еластична и дише ткаенина, мек лесен и удобен, Удобен Е Наспроти Кожата. Карактеристики : Екипаж,Обични Врвови За Вежбање/Врвови Од Туника За Хеланки/Секојдневно Носење. Стил : Овие Печатени Врвови Можат Да бидат Одлични под јакни или сами, облечени со фармерки, шорцеви, Фустан,потпетици или станови, токму онака како што сакате Повод : Секојдневен,Дали,Роденден, за работа,Клуб,домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn и Зима. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Материјал : полиестерокција : Дневно, покажете го случајот, метод на перење забави : сезона на перење машини : пролет, лето ,ze : вистинска големина забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради и екранот.Содржина на пакетот : 1 КОМПЈУТЕР Женски врвови Вратот На Женскиот Екипаж Секојдневен Графички Дуксер Со Долги Ракави Блуза Женска Есенска Облека. ●Големина●нашата облека е азиска големина. Кога ќе нарачате, ве молиме изберете една или две големини поголеми од вообичаеното. Ве молиме погледнете ја втората или третата слика за одредена големина. ●ПРИЛИКИ} Изберете ја нашата облека совршена погодна за Годишнина,Туш За Бебиња,Роденден,Секојдневен,Божиќ,Коктел И Забава,Велигден,Свршувачка,Ден На Таткото,Фестивал,Четврти јули,Дипломирање,Ноќта на Вештерките,Празник,Само Затоа Што,Марди Грас,Меморијален Ден,Ден на Мајката,Забава,Денот на Благодарноста. Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 110см/43.31 "Рамо : 50см/19.69" Ракав : 62см/24.41 "Должина : 68см/26.77". дуксери со кратки ракави за жени женски дуксери пуловер пот кошули жени со долги ракави хари стилови дуксери пот кошули женски дуксер камиза манга ларга пара мујер женски дуксери преголеми женски туники на екипажот женски заштитен фактор 50 кошули со долг ракав лесни долги кошули за жени розова дуксер кошули со долги ракави црни дуксер жени. женски дуксери долги кошули за спиење за жени слатки дуксери за жени женски долги кошули женски есенски блузи двојни обложени блузи за жени графички дуксери за жени дуксер со кратки ракави женски трендовски бел дуксер женски женски дуксери женски дуксери розови дуксери за жени женски дуксери со дуксер на екипажот. туника со долги ракави женски пуловер дуксери дуксери за жени костуми за пот за жени исечен дуксер со дуксер со качулка за женски црн дуксер во боја блок женски дуксер сив дуксер жени ходи сунги за жени со долги ракави капе дуксери.

R

Им се допаѓа и на купувачите