.

.

Двојки Појавување Кошули Појавување На Мажите Жени Писмо Печатење Љубов Двојка Маица Блуза Блузи Облека Валентин

Двојки Појавување Кошули Појавување На Мажите Жени Писмо Печатење Љубов Двојка Маица Блуза Блузи Облека Валентин

DEN 1.00
Износ

Машки Секојдневен Сладок Ден На Вљубените Едноставна Печатена Маица Удобна Двојка Со Кратки Ракави Со Кружен Врат ве Молиме проверете ја табелата со големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете порака до нас специфики На Предметот : Сезона : Лето, Пролет, Fall Пол : Мажи Материјал : Тип На Полиестерска Шема : О Должина На Ракавот На Вратот : Кратка Јака : Дебелина На Кратки Ракави : Стандардни Карактеристики : € Материјал}Мека, флексибилна,лесна, класична и висококвалитетна. €Стил€Летните лабави кратки ракави се секојдневен стил, погоден за носење. Големината на овој фустан е точна, наборите и наборите се слоевит дизајн, лесно е да се премине од деловни во секојдневни прилики, кога треба да бидете брзи и точни. ●Совпаѓање на кошули блузите може да се совпаднат со хеланки, тесни фармерки, шорцеви, јога панталони, јакни, кардигани, синџири за џемпери итн. ①Прилики оваа секси камизола е совршена за забава, одмор, плажа, клуб, секојдневно и летно носење. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни Во зависност од поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Size USEUBust Shoulder Sleeve Lengthm636100cm/39.37"47cm/18.50"19cm/7.48"67cm/26.38"L838104cm/40.94"49cm/19.29"19.5 cm/7.68"69cm/27.17"XL1040108cm/42.52"51cm/20.08"20cm/7.87"71cm/27.95"XXL1242112cm/44.09"53cm/20.87"20.5 cm/8.07"73cm/28.74"XXXL1444118cm/46.46"56cm/22.05"21cm/8.27"75cm/29.53"Size : MUS : 6 EU : 36 Bust : 100cm/39.37"Shoulder : 47cm/18.50"Sleeve : 19cm/7.48"Length : 67cm/26.38"Size : LUS : 8 EU : 38 Bust : 104cm/40.94"Shoulder : 49cm/19.29"Sleeve : 19.5 cm/7.68"Length : 69cm/27.17"Size : XLUS : 10 EU : 40 Bust : 108cm/42.52"Shoulder : 51cm/20.08"Sleeve : 20cm/7.87"Length : 71cm/27.95"Size : XXLUS : 12 EU : 42 Bust : 112cm/44.09"Shoulder : 53cm/20.87"Sleeve : 20.5 cm/8.07"Length : 73cm/28.74"Size : XXXLUS : 14 EU : 44 Bust : 118cm/46.46"Shoulder : 56cm/22.05"Sleeve : 21cm/8.27"Length : 75cm/29.53" Материјал : памучна мешавина. Мека, еластична, лесна, дише и еластична плетена ткаенина, мека и удобна за носење. Карактеристика : женски маици за денот на вљубените, маичка за печатење со љубовни писма, графичка кошула со биволска карирана љубов, врвови од 3/4 лепенки, смешна маичка, тркалезен врат, долг ракав, секојдневна блуза, празнични бејзбол блузи. Повод : Костум за пролет, aut, лето. Одличен натпревар со фармерки, панталони, хеланки, шорцеви и така натаму. Совршен за денот на вљубените, меден месец, слатка датира. денот на мајките, божиќ, роденден, забава, исто така соодветни спортови, забава, секојдневна облека, работа, на отворено или секојдневно. ПОДАРОК : Совршен фестивалски подарок за неа, сопруга, ќерка, мајка, баба, сестра, пријатели и учител. Купете го за кого сакате и таа апсолутно ќе го сака!. Пакетот Вклучува : 1 * Жените Сакаат Маица За Спојување На Денот на Вљубените. Оваа љубовна срцева кошула се препорачува да се мие ладно и да се пере во машина. Ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини за да ја изберете вистинската големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите