.

.

Женски Салон Поставува Култура Врвот Широк Нога Панталони Со Џебови Розова Големина Л

Женски Салон Поставува Култура Врвот Широк Нога Панталони Со Џебови Розова Големина Л

DEN 0.67
Износ

Женски 2 Парче Дневна Сетови Култура Врвот Широк Нога Панталони Со Џебови Розова Големина Карактеристики : Удобна и дише ткаенина, мека. Креативен дизајн За печатење Спарете го Со панталони, хулахопки или фармерки за секојдневен и стилски изглед, погоден за пролет и лето, можете да го носите за секојдневни патувања, училиште, патување и празнични забави за да изгледате подобро. Тоа е многу модерно и ве прави толку убави.Сезони : Сите Сезони Пол : Женски Повод : Рекреативен Материјал : имитација на памук : Секојдневна Должина : правила погодни за големина : како да се исчисти : ладно миење раце, закачување миење раце или суво миење раце што добивте : 1x Женски Врв+големина на панталони : S Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 82-130см/32.28-51.18 "Должина : 42см/16.54" половината : 72-104см/28.35-40.94 "Панталони Должина : 101см/39.76" Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 88-136см/34,65-53,54 "Должина : 43см/16,93" половината : 78-110см/30,71-43,31 "Должина На Панталоните : 102см/40,16" Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 94-142см/37.01-55.91 "Должина : 44см/17.32" половината : 84-116см/33.07-45.67 "Панталони Должина : 103см/40.55" Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 102-150см/40,16-59,06 "Должина : 45см/17,72" половината : 92-124см/36,22-48,82 "Должина На Панталоните : 104см/40,94" Големина : ХХЛ Големина. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 110-158см/43.31-62.20 "Должина : 46см/18.11" половината : 100-132см/39.37-51.97 "Должина На Панталоните : 105см/41.34" ● Материјал ● Изработен од еколошка и дишечка ткаенина. Мекиот и лесен материјал ви носи подобро искуство при носење. ●Секојдневен Дводелен Комплет, 2 Парчиња Облека, Врвни И Широки Панталони за Нозе без Ракави. Едноставен секојдневен дводелен комплет за пижами/сет за спиење/сет за дневна облека/тренерка/активно носење/облека. €Карактеристики, екипаж, без ракави,висок струк,еластични странични џебови на појасот,лабаво вклопување, секојдневен стил. €Лесно за совпаѓање●Облеките Од 2 Парчиња може да се совпаднат со влечки, сандали, чевли со високи потпетици, спортски чевли, секојдневни чевли итн во пролет, лето и aut. Мода сите натпревар. ①Прилики сетовите за одмор се погодни за спиење, лежење, секојдневно секојдневно носење, канцеларија, забава, клуб, одмор, плажа, шопинг, состаноци итн. Одлично За Роденден Божиќ благодарноста подароци на вљубените за жени, јуниори, постари, тинејџерски девојки и пријатели. Жените Две Парчиња Поставува На Дозвола. Жените Две Парче Поставува На Продажба.

R

Им се допаѓа и на купувачите