.

.

Tankенски резервоар за жени

Tankенски резервоар за жени

DEN 431.84
Износ

Барате зачини работи малку? Овој резервоар за жени Sequensенски Georgeорџ ќе го стори токму тоа. Тоа е толку забавно и привлечно, што ќе го сакате целото внимание. Стил со шорцеви, здолништа или дури и фармерки за секси изглед. Tankенски резервоар за жени Sequin : Само : 100% полиестер/предна обвивка : 100% полиестер/грб : 95%полиестер 5%спандекс. Без ракави. Вратот на екипажот. Преклопување на преклопување однапред. Машинско миење ладно.

R

Им се допаѓа и на купувачите