.

.

Денот на жената Свети Патрик Печатени Краток Ракав Хенли V Вратот Маица Плисирани Повик Копче До Туника Блуза Блузи

Денот на жената Свети Патрик Печатени Краток Ракав Хенли V Вратот Маица Плисирани Повик Копче До Туника Блуза Блузи

DEN 1.67
Износ

Дизајни : Печатен Ден На Свети Патрик, Врат Со малку V врат,Кратки Ракави, Три копчиња напред, копчиња нагоре за да ја покажете вашата fy, еластична, лабава фитинг, лесна, облечете се и облечете се,едноставен И шик стил 95% Полиестер+5% Спандекс, оваа маица блуза е супер мека,еластична и мала тежина,Извонредноста во изработката прави симпатичен изглед, покажува добра фигура. Едноставен, Мек и прекрасен врв за лето, можете да го спарите со фармерки или нозе,Одлично За секојдневниот живот, забава, плажа, одмор,канцеларија,ве прават шармантни и кул. Се Препорачува Со Ладна Вода / Не Избелувајте / Закачувајте Или Исушете Ја Линијата. Ве молиме Внимателно Погледнете Ја Нашата Детална Табела Со Големини На Левата Слика Или Опис На Производите пред Да Купите. Содржина на пакетот : 1 Х Женски Врв.

R

Им се допаѓа и на купувачите