.

.

Женски Цврст Топол Дуксер Со Долги Ракави Лабав Џеб Дневни Врвови За Пуловер Блуза Костими За Капење Бикини Сет

Женски Цврст Топол Дуксер Со Долги Ракави Лабав Џеб Дневни Врвови За Пуловер Блуза Костими За Капење Бикини Сет

DEN 351.84
Износ

Добредојдовте Во Продавницата ХУАНБАИ. Сите производи во нашата продавница се сосема нови со загарантиран квалитет. Ве молиме слободно купете!. Топол совет : пред да нарачате за купување, задолжително погледнете ја спецификацијата за големината на бојата. Избегнувајте добивање погрешна големина и враќање на средствата. Сите наши производи за облека одговараат На кинеската големина, ве молиме внимателно прочитајте ја табелата со големини или описот на соодветната големина.Ви благодариме за вашата поддршка!!. . Должина на ракавот : долги Ракави со Копче надолу кошули за Женски Капи Кошула Женска Табела за Големина : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80" Рамо До Ракав : 67см/26.38" Должина : 77см/30.31"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 102см/40.16" Рамо До Ракав : 68см/26.77" Должина : 78см/30.71"Големина : Л САД : 8 велика БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 108cm/42.52" рамо до ракав : 69cm/27.17" должина : 79cm/31.10"големина : xl Сад : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 биста : 112cm/44.09" рамо До Ракав : 70cm/27.56" должина : 80cm/31.50"големина : Xxl US : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 биста : 118см/46.46" рамо До Ракав : 71см/27.95" должина : 81см/31.89"големина : Хххл САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 еу : 44 биста : 124см/48.82" рамо До Ракав : 72см/28.35" должина : 82см/32.28"ГОЛЕМИНА : xxxxl САД : 16 ВЕЛИКА британија : 20 Еу : 46 биста : 130cm/51.18" Рамо до ракав : 73cm/28.74" должина : 83cm/32.68"ГОЛЕМИНА : XXXXL сад : 18 велика британија : 22 еу : 48 биста : 136cm/53.54" РАМО до ракав : 74cm/29.1" должина : 84cm/33.07" ОДГОВАРА : ОДГОВАРА на големината На жените Плус големина фланелен кошули слој Мета Жени. Што Добивате : 1 Х Блуза Долги Женски Кошули Женски Кошули Со Кратки Ракави. Стил : Обична Мрежеста Маица Женски Женски Маици За Мачки. Како Да Се Мие : Рачно Перење Ладно, Висат Или Линија Суви Памучни Експресни Кошули За Жени Божиќни Кошули Со Долги Ракави за Жени. Тип на шема : Цврсти Ситни Врвови за Жени Обични Врвови за Жени Краток Ракав.

R

Им се допаѓа и на купувачите