.

.

Женски Кратки Ракави Врвови Чипка Летни Блузи V Вратот Печатење Маица Повик Лабава Тече

Женски Кратки Ракави Врвови Чипка Летни Блузи V Вратот Печатење Маица Повик Лабава Тече

DEN 2.00
Износ

***** Добредојдовте во мојата продавница,ви посакувам среќен шопинг * * * * * Големина. : Средно САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 101см/39.76 "Рамо : 42см/16.54" Ракав : 24.5 см/9.65 "Должина : 71.5 см/28.15" МАТЕРИЈАЛ : женските блузи усвојуваат висококвалитетна ткаенина, мека и дише, ќе ви понудат првокласна удобност, удобниот материјал со едноставен и дизајн ги прави овие врвови за обликот на телото на повеќето жени. КАРАКТЕРИСТИКИ : дизајнот на оваа блуза е многу конзистентен со женската форма на телото, лесната и удобна ткаенина може да ви донесе одлично искуство при носење. И бидејќи е изработен од висококвалитетна ткаенина, тој е помалку склон кон пилинг и брчки од другите врвови. НАТПРЕВАР : овој привлечен женски блузи лесно може да се спари со секоја облека и чевли во вашата гардероба, како слаби фармерки, хеланки, здолништа, чизми, високи потпетици или спортски чевли, за елегантен и секојдневен изглед во целата сезона. ПОВОД : Оваа лесна блуза за жени не се само елегантни врвови, туку и секојдневна блуза, совршено прилагодена за бизнис, шопинг, забава, работа, канцеларија, ноќно излегување, состанок, одмор,секојдневно, слободно време,свечено и секојдневно носење итн. Овој врв можете да го носите и за секојдневни активности, како што се трчање надвор, јога, теретана итн. СОВЕТИ ЗА КУПУВАЊЕ : ве Молиме прочитајте ги деталите за големината на сликата или следниов опис кога ќе ја купите оваа блуза со долги ракави за жени. Рачно перење ладно препорачуваме, машинско перење бара торба за перење.

R

Им се допаѓа и на купувачите