.

.

Време и време на блуза за ракави за ракави, големини XS-xxxl

Време и време на блуза за ракави за ракави, големини XS-xxxl

DEN 351.84
Износ

За сите денови кога знаете обична бела маичка едноставно не ја сече, испробајте ја оваа слатка блуза за ракави од време и TRU. Женствена, флертна и чудесна! - Оваа ткаена блуза доаѓа во ретро -дички принт или класичен прозорец, карирана за да додаде специјално нешто во вашиот секојдневен изглед. Облечете го со пар црни пакувања и потпетици или одете на пообичен изглед со омилените фармерки и чизми. Showе го украдете шоуто во кој било ден во неделата. Само на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина S. Fit : Опуштено. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пулвер со копче за клуч на задниот дел од вратот. Ракави : кратки ракави за треперење. Џебови : Ништо. Карактеристики : меко ткаени ткаенина; плетенка деколте на рафли; сето тоа печатено. Womenенски трепет ракав за печатење на ракав од време и Tru.

R

Им се допаѓа и на купувачите