.

.

Женска Есенска Врвна Јакна Еднобојно Копче За Ревер Одговара На Темпераментниот Костум, Сива

Женска Есенска Врвна Јакна Еднобојно Копче За Ревер Одговара На Темпераментниот Костум, Сива

DEN 303.84
Износ

Женска Есенска Врвна Јакна Еднобојно Копче За Ревер Одговара На Темпераментот костум ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : ✿Материјал : Удобен, Лесен и дише fabric.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.Мека, растеглива ткаенина што дише обезбедува исклучителна удобност и издржливост.ќе ви овозможи да останете удобни цел ден. удобно за носење, супер меко чувство.✿Карактеристика : Горниот Дел Од Резервоарот Може Да Се Спари Со Вашите Убави Панталони Или Да Оди Со Слаби За Два Различни, Но Сепак Прекрасен Изглед.✿Дизајн : тоа е малку и стилски. Изгледаше ласкаво и слатко со фармерки, тексас шорцеви, здолништа, високи потпетици или патики и накит.Стилски и мода ве прават попривлечни.✿Прилики : Погоден за сите прилики како дома, работа, канцеларија, одмор, плажа, забава, состаноци, собирање викенд или секојдневно секојдневно носење.Информации за производот : Сезона : Есенски Пол : Женски Повод : Дневен Стил : Секојдневен, Моден : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 женски Tops Size USUKEUBust Sleeve Length Shoulders483496cm/37.80"56cm/22.05"72cm/28.35"40cm/15.75"M61036100cm/39.37"57cm/22.44"73cm/28.74"41cm/16.14"L81238104cm/40.94"58cm/22.83"74cm/29.13"42cm/16.54"XL101440108cm/42.52"59cm/23.23"75cm/29.53"43cm/16.93"2 XL121642112cm/44.09"60cm/23.62"76cm/29.92"44cm/17.32"3 XL141844116cm/45.67"61cm/24.02"77cm/30.31"45cm/17.72"4 XL162046120cm/47.24"62cm/24.41"78cm/30.71"46cm/18.11"5 XL182248124cm/48.82"63cm/24.80"79cm/31.10"47cm/18.50" изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење. Удобен материјал, погоден за различни прилики. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни.

R

Им се допаѓа и на купувачите