.

.

Фармерки со Софија од Софија Вергара, Ruffle Front Cascade Cami

Фармерки со Софија од Софија Вергара, Ruffle Front Cascade Cami

DEN 560.00
Износ

Ками - забавен и флерт на врвот добива освежувачка надградба од фармерките на Софија со каскадно трим и прилично печатење. Исклучиво на. Para nuestra comunidad de habla Hispana : la camisola : una blusa coqueta y divertida qu ha sido revonada por sofia jeans con ribete de volantes que caen al frente y un lindo estampado. Ексклузивен en. Моделот е 5-8-1/2 ”и носи големина S/la Modelo Mide 5’8-1/2” Y Viste Una Talla Pequeña „S“. Деколте како душо; Ruffle Front/Escote Tipo Corazón; Volantes al Frente. Прилагодливи ленти за рамо/тирани Ajjustables Sobre Los Hombros. Peplum hem/ruedo tipo peplo. 100% рајон/100% рајан. Машина за перење/лавар а máquina. Увезено/artículo увоздо. Womenенски рафле Ками на врвот од фармерките на Софија од Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

R

Им се допаѓа и на купувачите