.

.

Летни Кошули За Жени Со Еднобојни Врвови За Печатење Маици Со Кратки Ракави Плисирани Блузи Со Туника В-Маица За Вратот Половина Патент Ладна Облека За Рамо За Дево

Летни Кошули За Жени Со Еднобојни Врвови За Печатење Маици Со Кратки Ракави Плисирани Блузи Со Туника В-Маица За Вратот Половина

DEN 3.33
Износ

Кијблае Женска Облека Се Занимава Денес одговор На Е-Пошта во рок од 24 часа; ако имате какви било проблеми со квалитетот, логистиката и големината поврзани со парцелата, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Кијбла е Меѓународен бренд за долна облека кој се фокусира на женскиот фустан за ноќта на вештерките, блузи, палто, јакна, кошула, долна облека, бебешка кукла, облека за спиење, долна облека, комплет итн. Потребно е многу време за тестирање на видови материјали за развој на различни стилови, само за да ги претставиме најдобрите производи на секој клиент! Карактеристики : 1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење. 2.Многу кул за носење многу ново за изгледот. 3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа. 4.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови! 5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека удобна. Информации за производот : Сезона : Четири Сезони Лето Fall Зима Пол : Жени Прилика : Дома,Дневен Стил : Секојдневен,Моден Ракав Должина : Краток Ракав/Долг Ракав/Без Ракави/3/4 Ракав Јака : Круг-Вратот/Екипажот /V-Вратот/ Качулка Одговара : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Врвови Совети Ве Молиме погледнете ја табелата со големини што ја нудиме. Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. ПРЕБАРУВАЊЕ : женски маици женски светло зелена блуза сплит назад обична блуза каубојски жени топ течни преголеми врвни вратоврски дир женски бел фустан костум сет крст против вратот кошули за жени зелена лимонска маица манжетни ракави блузи закривени полите опремена блуза канцеларија маица маица тиква против вратот кошули за жени цветна свилена блуза за жени в резервоар за врат блузи кратки маици за жени 4 јули тенкови блузи плус ГОЛЕМИНА облечени блузи за жени за вечер плус големина формални врвови за жени со ракави темно зелени блузи за вратот на кравата за жени блузи со долги ракави против облик за жени тигар женски фустани со маици за жени 1. Убави врвови за подароци за жени . 2. Дизајнот ве прави попривлечни. 3. производство. 4. Постојат модерни кратки ракави. 5.It многу мода и ве прават толку убавина. Материјал : полиестер. Прилика : Дневно, покажете го случајот, партијата. Метод на перење : машинско перење. Сезона : пролет, лето, fall.

R

Им се допаѓа и на купувачите