.

.

Женски Жени Летни Туника Блузи Круг Деколте Блузи Пуловер Краток Ракав Маица м

Женски Жени Летни Туника Блузи Круг Деколте Блузи Пуловер Краток Ракав Маица м

DEN 239.84
Износ

Оваа ткаенина за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, зимски и пролетен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Имитација На Памук-Стил : Мода,Секојдневен. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : краток ракав-тип На Јака : Тркалезно Деколте. - Сезона : Лето. - Пол : Женски, Жени. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 3054 маици : С САД : 4 Биста : 92см/36.22" Рамо : 39см/15.35" Ракав : 29см/11.42" Должина : 63см/24.80" Големина : М САД : 6 БИСТА : 97см/38.19" Рамо : 40см/15.75" Ракав : 30см/11.81" должина : 64см/25.20" големина : л сад : 8 биста : 102СМ/40.16" рамо : 41см/16.14" ракав : 31см/12.20" должина : 65см/25.59" големина : Xl САД : 10 биста : 107см/42.13" рамо : 42см/16.54" Ракав : 32см/12.60" должина : 66cm/25.98" големина : 2xl сад : 12 биста : 112cm/44.09" рамо : 43cm/16.93" ракав : 33cm/12.99" должина : 67cm/26.38" материјал : изработен од имитација на памук. Растеглив, мек и Лесен, Мал волумен, Брзо сушење без брчки и смалување. Лесно е да се грижи за секојдневниот живот или патувањето. ЛЕСНО ЗА СОВПАЃАЊЕ : лабавиот дизајн ја прави облеката одлична за комбинирање со фармерки, шорцеви, слаби хеланки за пристоен изглед. ПОГОДНА ПРИГОДА : Секојдневен, одмор, шопинг, состанок, улица, канцеларија, работа, основна,плажа, забава, на отворено,секојдневно носење, ве прават шармантни и кул. УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Тркалезно Деколте,Пуловер, Краток Ракав. Пролет лето clothes облека секојдневен шик стил. Целосно покажувајќи ја вашата форма. НЕГА НА ОБЛЕКА : ве Молиме измијте ја во ладна вода и исушете ја. препорачано миење раце. машина за перење. КАРАКТЕРИСТИКИ : женски врв со кратки ракави; кошула со кратки ракави за жени; женски обични врвови со кратки ракави; женски маици со кратки ракави; женски кошули со кратки ракави; женски блузи со кратки ракави; женски врвови со кратки ракави; женски блузи со кратки ракави; женски врвови; женски блузи; женски врвови; женски врвови; тејлор свифт концертна облека; плус големина блузи за жени; тренингот блузи за жени; резервоар за жени; врвови за култури за жени; лесна и мека ткаенина,дизајнирано сечење за да изгледате витко и доволно долго за да ги скриете стомакот и колковите.

R

Им се допаѓа и на купувачите