.

.

Женски Обични Кошули За Печатење Кратки Ракави Лабави Маици Блуза Со Туника Забелешка Ве Молиме Купете Една Или Две Големини Поголеми

Женски Обични Кошули За Печатење Кратки Ракави Лабави Маици Блуза Со Туника Забелешка Ве Молиме Купете Една Или Две Големини

DEN 431.84
Износ

Женски Обични Кошули За Печатење Кратки Ракави Лабави Маици Блуза За Туника ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.     Точка специфики Сезона : Сите Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Ниту Една Облека Должина : Редовна Должина На Ракавот : Краток Ракав Јака : О Тип На Шема На Вратот : Стил На Печатење : Мода, Каузална Тежина : 120~170g (S-3 XL) Карактеристики : 1. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2. Стилски и мода ве прават попривлечни 3. Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Пакетот вклучува 1pc Врвна Големина Биста Должина На Рамениот Ракав L 104cm/40.94" 46cm/18.11" 18.5 cm/7.28" 67cm/26.38" Големина : L Биста : 104cm/40.94" Рамо : 46cm/18.11" Ракав : 18.5 cm/7.28" Должина : 67cm/26.38" Женски маици. Сосема нов и издржлив.

R

Им се допаѓа и на купувачите