.

.

Лисенреин Жените Чипка Мрежа Проѕирна Цевка Врвот Надвор Рамо Без Грб Врвови

Лисенреин Жените Чипка Мрежа Проѕирна Цевка Врвот Надвор Рамо Без Грб Врвови

DEN 2.00
Износ

Здраво! Добредојдовте во нашата продавница!Квалитетот е прв со најдобра услуга. Сите клиенти се наши пријатели.100% Сосема Нов, висок квалитет!Спецификациипол : Жениматеријал : Полиестерстил : тренд, секси, Модерни Совети : 1. дозволете разлика од 1 до 3 см според рачно мерење.2. Внимателно проверете ја табелата за мерење пред да ја купите ставката.3. забележете дека малите разлики во бојата мора да бидат прифатливи поради светлината и екранот. Фала.Содржина на пакетот1 Х Врвен Материјал : мешавина Од Полиестер.Секси култура ками врвот, удобен и мек за носење. Дизајн : женски секси шпагети ремен стп кожа преоптоварен корсет, тенок цевка врвот,лента обичен v вратот елек, без ракави лето ками врвот, секси корсет помага да ја покажат својата секси телесна линија. Повод : женски без грб ремен резервоарот елек врвот погоден за клуб, ноќ надвор, датира, улична облека, партија,денот На Вљубените,патување, плажа, дневно или друга пригода. Големина и Совпаѓање-женскиот корсет со прекумерна биста има големини С, М, Л за избор. тенок појас, лесно совпаѓање со плисирани здолништа, топли шорцеви, фармерки со моливи, прави хеланки, рушен фустан, високи потпетици. Симпатична 90-Тите години готски стил y2k притисни до врвот на културата, Секси и мода корсет врвот избрана ракави шпагети ремени, асиметрични полите, секси нурнува вратот цевка врвот со кука до пред, модерен роман дизајн, нагласува женското секси тело.

R

Им се допаѓа и на купувачите