.

.

Женски Кошули Дозвола Маици За Жени Жени В-Вратот Печатење Маици Краток Ракав Маица Блуза Лабава Блузи Краток Ракав В-Вратот Блузи И Кошули

Женски Кошули Дозвола Маици За Жени Жени В-Вратот Печатење Маици Краток Ракав Маица Блуза Лабава Блузи Краток Ракав В-Вратот

DEN 441.28
Износ

Жени В - Вратот Печатење Маици Краток Ракав Маица Блуза Лабава Блузи Краток Ракав В-Вратот Блузи И Кошули Карактеристики : Полиестерматеријал : Удобно и меко чувство, Лесна И Стилска Карактеристика : Обична Маица Против вратот, проѕирно мрежесто деколте, краток ракав/без ракави, рамен раб завршен, основна цврста боја, трендовски и елегантен.Повод : Одлично За секојдневно носење во затворени или надворешни врати, Датум,Одмор,Плажа,Вокација, Дружење, ви дава мода и среќа. Се Што Сакаме Е Да Ви донесеме Поинаква Мода. Ве Прави Мода И Уникатен Секој Ден.Сезона : Сите Сезонски Пол : Женски Повод : Обичен Материјал : Тип На Полиестерпетер : Стил На Печатење : Лежерна должина на Ракавот : Кратка Јака За Ракави : О-ѓердан : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1xwomenени Блузи ЈАНХАЈГОНГ Женски Кошули Царинење Маици За Жени Жени V-Вратот Печатење Маици Краток Ракав Маица Блуза Лабава Врвови Краток Ракав V-Вратот Блузи И Кошули. Големина : С Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.37 "Ракав : 21.5 см/8.46" Рамо : 34см/13.39 "Должина : 66см/25.98". Големина : М Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 104см/40.94 "Ракав : 22см/8.66" Рамо : 35см/13.78 "Должина : 67см/26.38". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 112см/44.09 "Ракав : 23см/9.06" Рамо : 36см/14.17 "Должина : 68см/26.77". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 120см/47.24 "Ракав : 24см/9.45" Рамо : 37см/14.57 "Должина : 70см/27.56". Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 128см/50.39 "Ракав : 25см/9.84" Рамо : 38см/14.96 "Должина : 72см/28.35". Големина : ХХХЛ Големина. : ХХХ-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 136см/53.54 "Ракав : 26см/10.24" Рамо : 39см/15.35 "Должина : 74см/29.13".

R

Им се допаѓа и на купувачите