.

.

Паметни и Секси Чиста Чипка И Мрежести Боди

Паметни и Секси Чиста Чипка И Мрежести Боди

DEN 303.84
Износ

Луксузно боди тоа си ти. Паметното И Секси Чисто Боди Од Чипка И Мрежа е смела комбинација на целосно проѕирна мрежа и деколте со низок крој. Свилено-мазно, растегливо мрежесто тело е оцртано со облога од тантела за елегантно преземање на модерен тренд. Предниот дел на в-вратот и отворениот грб го истакнуваат она што најмногу го сакате кај вашето тело. Нежните, тенки, вкрстени ремени за грб се целосно прилагодливи и затворањето на шипките нуди два реда прилепувања, така што ова мрежесто боди може да работи за сите височини. Танга назад за многу образ ѕиркаат. Носете сами како боди за долна облека или со градник и дно со висок струк за жестоко ноќно излегување. Како компанија Во Сопственост На Жени, правењето да се чувствувате сигурни секој ден е нашиот прв приоритет. Заслужувате долна облека која е и удобна и возбудлива. Со совршен стил и вклопување, ви олеснуваме да изгледате и да се чувствувате секси по неверојатно паметни цени. Ние веруваме дека сте моќни, Вие Сте Паметни И Секси. Тоа не е се, ние исто така ги поддржуваме жените на повеќе начини од една. За секоја продадена Паметна И Секси облека, правиме донација за организации кои ги зајакнуваат и поддржуваат жените. Паметното И Секси Проегирно Боди Од Чипка И Мрежа е смела комбинација на деколте со низок крој и крајно проѕирна мрежа. Носете сами како боди за долна облека или со градник и дно со висок струк за жестоко ноќно излегување. Свилено-мазно, растегливо мрежесто тело е оцртано со облога од тантела за елегантно преземање на модерното. Суптилните детали за вратот, грбот и облогата од чипка додаваат софистицирани и модерни допири на ова лизгање за долна облека. Нежните, тенки, вкрстени ремени за грб се целосно прилагодливи, така што ова мрежесто боди може да работи за сите височини. Танга грб покриеност за многу образ ѕиркаат и нула гаќи линии под облека. Проегирното боди има шипка обложена со памук за удобност и два реда предвремени затворачи за прилагодливо вклопување. Кога станува збор за боди за жени, може да биде тешко да се најде вистинското вклопување. Затоа вклучивме прилагодливи карактеристики и проширени големини, вклучувајќи боди со плус големина до 4 XL.

R

Им се допаѓа и на купувачите