.

.

Женски Моден Тренд Врвови Со Кратки Ракави Крпеница Ревер Тенок Фит Летни Секојдневни Маици За Забава Улична Облека

Женски Моден Тренд Врвови Со Кратки Ракави Крпеница Ревер Тенок Фит Летни Секојдневни Маици За Забава Улична Облека

DEN 271.84
Износ

Женски Врвови Со Кратки Ракави Крпеница Ревер Тенок Одговара Летни Секојдневни Маици за Забава Улична Облека. Карактеристики. Крпеница женска лежерна маица со кратки ракави, тенок фит летни врвови на ревер, мода и удобна улична облека, сигурен сум дека ќе ви се допадне. Погоден за летен одмор, одмор, одмор, патување, плажа, забава, клуб, забава или секојдневно носење. Спецификација. Материјал : Полиестер . Стил : Секојдневен. Пол : Жени. Сезона : Лето . Шема : Крпеница. Прилики : Секојдневно. Пакет Вклучувајќи : . 1* Женски Врвови. Забелешка : . Може да има отстапување од 1-2 см во различни големини, локации и истегнување на ткаенини. Табелата со големини е само за повикување; може да има мала разлика со она што ќе го добиете. Бојата може да биде посветла или потемна поради различниот приказ на КОМПЈУТЕРОТ. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Удобен Материјал : летната женска исечена маичка со кратки ракави е изработена од полиестер, кој е мек и пријателски за кожата, удобен и дише, елегантен и сладок. Големина и Боја : С, М, Л, погледнете ги деталите за нашиот производ во описот, Боја : Бела. Лесно За Совпаѓање : врвовите за сечење со кратки ракави со тенок фит лесно може да се комбинираат со фармерки, здолништа, шорцеви и хеланки за стилски и симпатичен изглед. Многу Прилики : обичните женски врвови со кратки ракави се совршени за летен одмор, одмор, одмор, патување, плажа, забава, клуб, забава или секојдневно носење. Секојдневен Дизајн : крпеница женска лежерна маица со кратки ракави, тенок фит летни врвови на ревер, мода и удобна улична облека, сигурен сум дека ќе ви се допадне.

R

Им се допаѓа и на купувачите