.

.

Еккаме Гроздобер Маици За Жени Дозвола Женска Мода Печатени Лабава Маица Кратки Ракави Блуза Круг Вратот Обични Врвови Црвена XL

Еккаме Гроздобер Маици За Жени Дозвола Женска Мода Печатени Лабава Маица Кратки Ракави Блуза Круг Вратот Обични Врвови Црвена

DEN 255.84
Износ

71"Големина : XXLSize. Повод : оваа блуза блузи за жени се многу погодни за секоја пригода, особено за датира, шопинг, работа, училиште, плажа, одмор одмор, патување, забави, концерт, спорт, кафе кафе, салата, итн.Стил : Овие Печатени Врвови Можат Да бидат Одлични под јакни или сами, носени со фармерки, шорцеви, Фустан,потпетици или станови, токму онака како што сакате 4.Што добивате : 1 ЕЕЗ жени врвни големини. Исто така, стилот е ласкав за повеќето типови на тело.

R

Им се допаѓа и на купувачите