.

.

Јуствх Жени Елегантен Бизнис Фенер Текстура Текстура Блуза Долги Ракави В-Вратот База Кошула

Јуствх Жени Елегантен Бизнис Фенер Текстура Текстура Блуза Долги Ракави В-Вратот База Кошула

DEN 335.84
Износ

Џаствх! Меко чувство, пријатно, дише и погодно за кожата за носење. Совршено е за секојдневен ден или се облекува без напор за ноќно излегување. Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. За Оваа Ставка(имаме за цел да ви покажеме точни информации за производот). 1.Погледнете ја референцата за големина за да ја пронајдете точната големина. 2.Може да има малку разлика во бојата причина за снимање на светлината. 3.Ве молиме дозволете разлика од 1-3см поради рачно мерење(забелешка 1см=0,39 инчи). Ви благодариме за разбирањето. Кликнете на " Just VH", ќе најдете повеќе стилски, пријатни предмети. Содржина На Пакетот : . 1 х Жените Врвот Женски Повик Врвот. Деколте : Јака надолу. Канцеларија Дама Основни Врвот. Печати Маица. Туника Врвот. Есенска Маичка. Прилики : Секојдневно, Секојдневно, Секси, Дома, Секојдневно, Ноќе, Спиење, Забава Со Пижами.

R

Им се допаѓа и на купувачите