.

.

Женски Велигденски Печатење Мода Краток Ракав Маица Обична Блуза Печатење Врвови

Женски Велигденски Печатење Мода Краток Ракав Маица Обична Блуза Печатење Врвови

DEN 1.67
Износ

Женски Велигденски Печатење Мода Краток Ракав Маица Обични Блуза Печатење Блузи ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.    Спецификациисезона : Лето : Женски Материјал : Декорација На Плојестер : Нема Должина На Облека : Редовна Должина На Ракавот : Јака Со Кратки Ракави : О Тип На Шема На Вратот : Стил На Печатење : Мода, Каузална Тежина : 120,0~170,0 G (S-3 XL) Карактеристики : 1. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2. Стилски и мода ве прават попривлечни 3. Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Пакетот вклучува 1 ПАРЧЕ Top Size Bust Shoulder Sleeve Length S96cm/37.80"44cm/17.32"17.5 cm/6.89"63cm/24.80"M100cm/39.37"45cm/17.72"18cm/7.09"65cm/25.59"L104cm/40.94"46cm/18.11"18.5 cm/7.28"67cm/26.38"XL108cm/42.52"47cm/18.50"19cm/7.48"69cm/27.17"XXL114cm/44.88"48cm/18.90"19.5 cm/7.68"71cm/27.95"XXXL118cm/46.46"49cm/19.29"20cm/7.87"73cm/28.74"Size : SBust : 96cm/37.80"Shoulder : 44cm/17.32"Sleeve : 17.5 cm/6.89"Length : 63cm/24.80"Size : MBust : 100cm/39.37"Shoulder : 45cm/17.72"Sleeve : 18cm/7.09"Length : 65cm/25.59"Size : LBust : 104cm/40.94"Shoulder : 46cm/18.11"Sleeve : 18.5 cm/7.28"Length : 67cm/26.38"Size : XLBust : 108cm/42.52"Shoulder : 47cm/18.50"Sleeve : 19cm/7.48"Length : 69cm/27.17"Size : XXLBust : 114cm/44.88"Shoulder : 48cm/18.90"Sleeve : 19.5 cm/7.68"Length : 71cm/27.95"Size : XXXLBust : 118cm/46.46"Shoulder : 49cm/19.29"Sleeve : 20cm/7.87"Length : 73cm/28.74" женски летни врвови. шорцеви за жени. женски шорцеви.

R

Им се допаѓа и на купувачите