.

.

Жените Плус Големина Блузи Дозвола Жени Блузи Краток Ракав V - Вратот Врвови Работна Униформа Велигден Печатење Со Џеб Блуза

Жените Плус Големина Блузи Дозвола Жени Блузи Краток Ракав V - Вратот Врвови Работна Униформа Велигден Печатење Со Џеб Блуза

DEN 2.67
Износ

Женски Врвови Со Кратки Ракави Врвови Со Врат Работна Униформа Велигденско Печатење Со Џебна Блуза Карактеристики : Модниот дизајн ве прави попривлечни одлични за секојдневна, дневна забава или фотографија, сигурен сум дека ќе ви се допадне изработен Е од висококвалитетни материјали, меко чувство на рака, доволно издржлив, без никаква штета на вашата кожаќе биде совршено да се спари со панталони, хеланки или фармерки за секојдневен, но трендовски изглед, погоден за сите сезониперсонализираните отпечатоци прават Вашата Облека Полесно Се Памети И Ви Дава добро расположение За Тој Ден. Пол : женска јака : v-материјал за вратот : Тип на полиестерска шема : печатени врвови стил : мода, секојдневна должина на ракавот : краток пакет со ракави вклучуваат : 1 еез блузи Белзели Жени Плус Големина Врвови Дозвола Жени Врвови Со Кратки Ракави Врвови На Вратот Работна Униформа Велигден Печатење со Џебна Блуза. Материјал : Женските Кошули Со Кратки Ракави се направени со Лесен и мек материјал, кои се мазни, флексибилни и дишат, удобни за носење. Стил : Лабаво Вклопување. Женски Основни маици За секојдневна облека, тренинзи и се што е помеѓу. Едноставен, трендовски и стилски. Карактеристики : Женски Маици, Секојдневни кошули со кратки ракави за жени ,Лабави маици раглан маици, врвови за вежбање за жени со кратки ракави. Основи во текот на целата година и идеално одење за секојдневно носење. Натпревар : овие женски летни врвови лесно се комбинираат со фармерки, хеланки, панталони, здолништа, можете да носите и некои блузи, јакни или костуми во зимските есенски пролетни сезони. Повод : овој симпатичен врв од туника е погоден за одмор, одмор, забава, работа, плажа, клуб, улица, спорт, тренинг, прилики во лето, пролет, fall и зимски денови.

R

Им се допаѓа и на купувачите