.

.

Пионерската Жена Каскадна Капела Возбудлива Блуза, Жени

Пионерската Жена Каскадна Капела Возбудлива Блуза, Жени

DEN 303.84
Износ

Женски и забавен—запознајте го најновото пристигнување На Пионерската Жена. Оваа Женска Блуза е истакната со нејзините рафли, каскадни ракави слични на капели и мек В-врат за ласкав дизајн. Изработена во текстура креп ткаенина која без напор завеси за опуштен изглед, спарете ја оваа блуза со вашите омилени фармерки или панталони за разноврсен, секојдневен стил. Исклучиво на . Материјал : 100% Полиестер. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот е 5'10" и носи големина С. Фит : Опуштено вклопување. Деколте : V-вратот. Затворање : стил на Пуловер. Ракави : Долги ракави со каскадни детали за капелата. Џебови : Никој. Карактеристики : Странични процепи; креп дизајн. Женска Блуза Со Врат Од Пионерската Жена. Новата линија на Облека На Пионерската Жена ги носи саканите цветови со потпис На Ри Драмонд и удобниот стил во забавни, стилски парчиња што прават да се чувствувате сигурни во секој амбиент.

R

Им се допаѓа и на купувачите