.

.

Инкач Жени Мода Плус Големина Скала Намалување Преклоп Асиметрични Блуза Прерамки Врвови

Инкач Жени Мода Плус Големина Скала Намалување Преклоп Асиметрични Блуза Прерамки Врвови

DEN 1.00
Износ

Производ information : Season : Autumn/Spring/Summer Gender : Women Occasion : Casual,Material : Polyester Style : Casual,Fashion Length : Редовна Должина На Ракавот : Краток Ракав Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Топ Големина : XL Биста : 100cm/39.37 "Половината : 89cm/35.04 " Должина : 55cm/21.65". Големина : XXL Биста : 106cm/41.73 "Половината : 95cm/37.40 " Должина : 56cm/22.05". Големина : XXXL Биста : 112cm/44.09 "Половината : 101cm/39.76 " Должина : 57cm/22.44". Големина : XXXXL Биста : 118cm/46.46 "Половината : 107cm/42.13 " Должина : 58cm/22.83". Големина : XXXXXL Биста : 125cm/49.21" Половината : 113cm/44.49" Должина : 59cm/23.23" Жени Мода Плус Големина Скала Намалување Шалче Асиметрични Блуза Прерамки Врвови. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Миење Раце. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте ја нашата услуга за клиенти. Па што чекаш? Земете го и уживајте денес.

R

Им се допаѓа и на купувачите