.

.

Свети Патрикс Ден Летни Блузи За Жени Кошули За Жени Графички Секојдневен Фестивал Со Кратки Ракави Летен Пуловер Со Половина Ракав Еднобојна Блуза Модна Плажа Ел?

Свети Патрикс Ден Летни Блузи За Жени Кошули За Жени Графички Секојдневен Фестивал Со Кратки Ракави Летен Пуловер Со Половина

DEN 303.84
Износ

®СЕЛОНЕ Широк Спектар На Производи ● Ако сте многу заинтересирани за овој производ, но сепак чувствувате дека недостасуваат некои елементи, можете да пребарувате СЕЛОНЕ директно во колоната за пребарување.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. ———- Информации за производот : Сезона : Четири Сезони. ●Соодветна Пригода/Секојдневен / забава/шопинг/работа / надвор/дома/свадба/училиште/одмор стил. ●Вовед ВО Селонски Производ quelone се фокусира на тестирање и развој на ранец, фустани, блузи, долна облека за костими за капење, градници породилен фустан, чорапи сандали шорцеви, чевли, торба, маици тренер за половината, хеланки ромпери, долна облека, панталони, кардиган, облека за девојчиња, дуксери, основни работи за бебиња, комплети за пижами и друга облека. Убав натпревар со шорцеви, панталони и здолништа. ●Вовед Во Логистика на СЕЛОНЕ # времето ЗА испорака НА СЕЛОН е обично 5-7 работни дена, што ви го дава најдоброто искуство во брзање со шопинг.Стил : Овие Печатени Врвови Можат Да бидат Одлични под јакни или сами, облечени со фармерки, шорцеви, Фустан,потпетици или станови, онака како што сакате 4 долари.Многу еднобојни и цветни маици достапни за вашиот избор. ①Совпаѓање е Совршен За секојдневен живот, семеен собир, забава, плажа, одмор, канцеларија итн.—- Материјал : Полиестер. ① Материјал 95% вискоза+5% спандекс, мека, удобна и еластична.

R

Им се допаѓа и на купувачите