.

.

Скјоеквг Западни Кошули За Жени Пуловер Кошули Лабави Лесни Блузи Удобни Меки Кошули Со Долги Ракави Трендовски Врвови Од Туника Со Тркалезен Врат Класични Цврсти

Скјоеквг Западни Кошули За Жени Пуловер Кошули Лабави Лесни Блузи Удобни Меки Кошули Со Долги Ракави Трендовски Врвови Од Туника

DEN 287.52
Износ

Без разлика дали тоа е пред или по купувањето, ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не и ние ќе го решиме за вас.Табела со големини : Големината работи мала, Препорачајте 1-2 големина нагоре.(Тоа ќе биде поудобно.) Големина= Големина.= Мали САД= 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА= 8 ЕУ= 34 Биста= 98см/38.58 "Ракав= 60см/23.62 " Должина= 68см/26.77". Големина= М Големина.= Средни САД= 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА= 10 ЕУ= 36 Биста= 104см/40.94 "Ракав= 61см/24.02 " Должина= 70см/27.56". Големина= Л Големина.= Голем САД= 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА= 12 ЕУ= 38 Биста= 110см/43.31 "Ракав= 62см/24.41 " Должина= 72см/28.35". Големина= XL Големина.= X-Големи САД= 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА= 14 ЕУ= 40 Биста= 118cm/46.46 "Ракав= 63cm/24.80 " Должина= 74cm/29.13". Големина= XXL Големина.= XX-Големи САД= 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА= 16 ЕУ= 42 Биста= 123cm/48.43 "Ракав= 64cm/25.20 " Должина= 76cm/29.92". &&Производ information : Season : Winter/Autumn/Spring Gender : Women,Girl Occasion : Casual,Daliy Material : Polyester Style : Casual,Fashion Length : Редовнокако да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : Големина На Женски Врвови ОД 1 ПАРЧЕ : Големината е мала, Препорачајте 1-2 големина нагоре.(Тоа ќе биде поудобно.) Сите други прашања, ве молиме контактирајте не. Повод : Женски Блузи кошули со долги ракави погодни за божиќ, секојдневно, секојдневно носење, канцеларија, забава, училиште, трчање, спорт, теретана, танцување, лизгање, пешачење, велосипедизам, јого, пролет, fall и зима. Тоа е исто така добар подарок за вашиот пријател или семејство. Појавување : Едноставен и никогаш застарен стил. Совршено е носење со фармерки, тексас, панталони за нозе и сандали или патики со високи потпетици. кроп блузи за девојки 10-12 круг вратот црн џемпер пот кошули, жени долги ракави црвена долги ракави кошула жени ходи пуловер жени дуксери црна долги ракави кошула жени долги ракави туника блузи тенок пуловер за жени портокал качулка бел ракав блузи за жени зимска облека клиренс облека жени туники или блузи за носење со хеланки долг ракав за жени зима. преголеми дуксери за ноќта на вештерките вратови на екипажот за женски џемпер за хеланки кошула со долги ракави со пруги женски дуксер со исечен врат на екипажот висок врат блузи за тенкови за жени костум за тело со долги ракави женски модни дуксери и дуксери женски црни кошули со долги ракави женски пуловер пуловер со руно долг ракав краток фустан симпатичен дуксер бел дуксер женска облека дуксер.

R

Им се допаѓа и на купувачите