.

.

Дами Мода Мраз Свила Кратка Еднобојна Плетена Оглавник Врвот во неформални ситуации

Дами Мода Мраз Свила Кратка Еднобојна Плетена Оглавник Врвот во неформални ситуации

DEN 377.44
Износ

Оваа продавница има добра корпоративна репутација, во духот на првата цел на клиентите, за да им обезбеди на клиентите производи со најдобар квалитет и задоволителна услуга.карактеристика : увезенотворен и блискокарактеристики : овој женски резервоар е и симпатичен секојдневен врв за жени.Материјал : оваа кошула е изработена од памучна мешавина и полиестер. Мека, удобна за носење, дише и пријателска за кожата. Не е лесно да се намали по миењето.Прилика : оваа блуза е погодна за кампување, одмор, спорт, работа, одмор, плажа, забава, клуб, ноќен живот, враќање на училиште, меден месец и други прилики. Лесно за со сите видови здолништа/фармерки/хеланки/шорцеви итн. Оваа кошула можете да ја користите како задолжителен врв за секојдневно носење.СОВРШЕН ПОДАРОК : овој резервоар е совршен за дами од сите возрасти. Можете сами или подарете ја на вашата девојка/пријател/соученик/сестра сезона : Четири Сезони Пол : Женска Пригода : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : слободно време : Редовно Вклопување : Одговара на големината дебелина : Стандардно како да се мие : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете Што ќе добиете : 1x Женски Top Size USUKEUBust Length S483488-98cm/34.65-38.58"58cm/22.83"M6103692-102cm/36.22-40.16"59.5 cm/23.43"L8123898-108cm/38.58-42.52"61cm/24.02"XL101440104-114cm/40.94-44.88"62.5 cm/24.61" Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 88-98cm/34.65-38.58"Length : 58cm/22.83"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 92-102cm/36.22-40.16"Length : 59.5 cm/23.43"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 98-108cm/38.58-42.52"Length : 61cm/24.02"Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 104-114cm/40.94-44.88"Length : 62.5 cm/24.61" Табела Со Големини : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 88-98см/34,65-38,58" Должина : 58см/22,83"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 92-102см/36,22-40,16" Должина : 59,5 см/23,43"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 98-108см/38,58-42,52" должина : 61см/24,02"големина : xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 материјал : Материјалот Е ДОБРО ИЗРАБОТЕН, ШТО Е МНОГУ УДОБЕН ЗА НОСЕЊЕ.Фустанот е многу еластичен за совршено Да ја Прегрне вашата фигура, Со Иста Постава Во Боја, Осигурува Дека Нема Да Се Провери; Погоден за сите типови на тело. ЛЕСНО СЕ СОВПАЃА : мини фустанот бодикон лесно се стилизира со Јакни, Тексас Облека, Кожна Облека, Палто, Кардиган, Високи Потпетици, Сандали, Патики, Станови,Дури И Флип Флоп, Мали Додатоци.Носете го на различни начини и носете Го Во Секоја Сезона Пролет Лето Fall Зима. ПОВОД : фустанот е совршен за секојдневниот живот, забава, работа, излегување, излегување, дом, спорт, канцеларија, училиште, семеен собир, плажа, одмор. ПРЕПОРАЧАНО ПЕРЕЊЕ : со ладна вода, не избелувајте, раката или линијата исушете ја. СОВЕТИ : не правете избор ако не ви се допаѓа, откако ќе ја донесете одлуката, ве молиме држете се.

R

Им се допаѓа и на купувачите