.

.

амлбб Модни Жени Шупливи Печати В-Вратот Маица Краток Ракав Обична Блуза Жени Маици на Дозвола

амлбб Модни Жени Шупливи Печати В-Вратот Маица Краток Ракав Обична Блуза Жени Маици на Дозвола

DEN 239.84
Износ

Модни Жени Шупливи Печатење V-Вратот Маица Краток Ракав Обичните Блуза Карактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневни Блузи,Печатени,Секојдневна Маица,В-Врат,Модна Маичка,Краток Ракав ,Маица Со Пуловер, Секојдневни блузи,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Летна секојдневна Блуза. 2.Материјал : Полиестер, Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен. 3.Маичката ја прави посекси и попривлечна за носење. 4.Повод : Секојдневен, Дали, Роденден, Запознавање,Fall,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, И Пролет. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Информации за производот : Сезона : Лето/Aut/Пролет Пол : Жени,Девојка Прилика : Секојдневен,Далиј Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Печатење Јака : Стил На Вратот : Секојдневен,Модна Должина : Редовна Должина На Ракавот : Краток Ракав Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женска Блуза Големина : С САД4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА8 ЕУ34 Биста-91см/35.83 Рамо-35,7 См/14,06 Должина-68 См/26,77 Големина : М Сад-6 Велика Британија-10 Еу-36 Биста-96см/37,80 рамо-37см/14,57 должина-69СМ/27,17 ГОЛЕМИНА : Л УС-8 велика британија-12 Еу-38 биста-101см/39,76 Рамо-38,3 См/15,08 Должина-70см/27,56 Големина : Xl Us10 Велика Британија14 Еу40 биста-106см/41,73 рамо-39,6 См/15,59 ДОЛЖИНА-71СМ/27,95 големина : xxl сад12 велика Британија-16 Еу-40 Биста- - - 111см/43.70 Рамо - - - 40.9 См/16.10 Должина - - - 72см/28.35. Женски врвови. Женска маица. Лабаво вклопување. Краток ракав. Летни Врвови За Жени. Плус Големина Врвови За Жени. Женски Врвови Облечени Секојдневен. Должина На Блуза : Редовна. Тип На Шема : Печатење, Почва. Должина На Ракавот : Краток Ракав. Сезона : Пролет, Лето. Натпревар : Овие Модни Маици со многу слатки бои за да изберете.Лесно Се Совпаѓа со Фармерки, Панталони, Нозе, Слаби панталони. Повод : Погоден За Секојдневно Носење / Патување / Дома/ Одмор/ Шопинг / Улица/ Забава/ Отворено/ Клуб. Женски Блузи,Врвови Со Плус Големина За Жени,Секси Блузи За Жени,Летни Врвови За Жени,Блузи За Рамо За Жени,Женски Летни Врвови,Женски Блузи Обични,Женски Маици, Лежерни Кошули Со Кратки Ракави За Жени, Лабави Маици Раглан Маици ,Блузи За Вежбање За Жени Со Кратки Ракави, Маици За Жени, Женски Маици, Маици За Жени жени, В Маици За Вратот, Блузи Со Ракави Со Возбуда, Блузи Со Проток На Кратки Ракави, Трендовски Пролетни Врвови, Преголеми Летни Врвови, Женски Обични Маици Со Кратки Ракави, Маици Со Врат, Маици Со Кратки Ракави, Женски Маици Лабаво Вклопување, Обични Маици, Секојдневна Туника Блуза, Летна Маица Плус Големина Лабави Блузи Со Блузи, Кошула Со Копчиња За Туника жени, Туника Блузи За Жени, Туника Копче Кошула Жени Краток Ракав Печатени Маица.

R

Им се допаѓа и на купувачите