.

.

Врвови со долги Ракави За Жени Со Лабаво Вклопување Женска Тенка Еднобојна Дрвена Страна На Увото Надвор Од Рамото Со Долги ракави Врвна Секојдневна Блуза Врвен Ја

Врвови со долги Ракави За Жени Со Лабаво Вклопување Женска Тенка Еднобојна Дрвена Страна На Увото Надвор Од Рамото Со Долги

DEN 3.00
Износ

Дизајнот со исклучителна ѓердан, комбинација на мода и секси. Благодарам. Идеален божиќен подарок за вашата мајка, ќерка, тетка, баба, девојка, сопруга, пријателка. ❀ СОВРШЕН БОЖИЌЕН СТИЛ : каков симпатичен дуксер за оние љубители На Божиќ! Ако уживате во зимските прослави во кои се Вклучени Дедо мраз, ирваси, јајце и Новогодишна елка, тогаш ќе ви се допадне овој дуксер. ❀ Материјал : 95%Полиестер+5%Спандекс, ткаенината има малку истегнување,мека лесна качулка удобна за носење.

R

Им се допаѓа и на купувачите