.

.

Пионерската жена микро -рафла ја издвои туниката, жените

Пионерската жена микро -рафла ја издвои туниката, жените

DEN 3.00
Износ

Чувствувајте се на леснотија со оваа прекрасна нивоа туника од пионерската жена. Изработена од мека ткаенина од креп, која носи прекрасна текстура и драпера, оваа тунична туника обезбедува без напор стил на вашата гардероба. Туниката има долги ракави со опседна манжетна, изречена V-врат и разнишани нивоа што даваат совршена количина на женски детали. Повторно се вратете на омилените хеланки или фармерки и сте поставени. Исклучиво на. Полиестер креп ткаенина. Повлечете ја туниката. V-врат; Долги ракави. Детали за руфла однапред и назад. Hi-lo hemline; Должина на туника.

R

Им се допаѓа и на купувачите