.

.

Жени Против Копчиња За Вратот До Долги Ракави Еластични Манжетни Блуза

Жени Против Копчиња За Вратот До Долги Ракави Еластични Манжетни Блуза

DEN 431.84
Износ

Забелешка : 1. Според светлината и различните компјутерски монитори, бојата може да биде малку поинаква како што покажуваат сликите. 2. Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да ја нарачате оваа ставка, тоа е вистинската големина. Покрај тоа, дозволете грешка од 1-3см поради рачно мерење. Вашето разбирање и поддршка се високо ценети. 3. Инструкции за Нега на ткаенина : Машинско Перење, не Белење, Пеглање Без Висока Температура, Избегнувајте прекумерна Изложеноствисок квалитет и сосема нов дизајн, посета на нашата продавница "Старвнц", можеби ќе го најдете она што го сакате! Оваа ставка е добар избор за вашето време, која е изработена од мек и лесен полиестер помешан за секојдневна удобност. Избрана со v вратот, копчињата нагоре, еластични манжетни, долг ракав, еднобојна, секојдневен стил. Тоа е совршен врв што ќе му даде свеж талент на секој изглед со овој дизајн што ќе се забележи во еден момент. Исто така, можете да се спарите со се што сакате за да ја направите попривлечна. Погоден за додавање во вашата гардероба речиси секоја сезона, што ќе ви помогне да создадете подобри спомени за вашиот секојдневен живот или вашиот одмор. Измијте со слични бои, отстранете веднаш, не избелувајте, машинско перење ладно, ладно железо по потреба, не пеглајте ја декорацијата, исушете ја на ниско ниво.

R

Им се допаѓа и на купувачите