.

.

Женски Маици Врвови Лабава Туника За Жени Обични Летни Врвови Цветни Кратки Ракави Тркалезна Маица Маица Цвет Печатени Лабава Блуза

Женски Маици Врвови Лабава Туника За Жени Обични Летни Врвови Цветни Кратки Ракави Тркалезна Маица Маица Цвет Печатени Лабава

DEN 2.00
Износ

Сезона : Сите. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Облека : Редовна. Должина на ракавот : краток Ракав. Јака : О-Вратот. Тип На Шема : Печатење. Стил : Мода, Каузална. Пакетот вклучува : . 1pc Жените Топ Големина на табелата : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 95см/37.40" Ракав : 25см/9.84" Должина : 66см/25.98"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37" Ракав : 26см/10.24" Должина : 67см/26.38"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА британија : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 105СМ/41.34" ракав : 27см/10.63" должина : 68см/26.77"големина : xl сад : 10 велика Британија : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 110СМ/43.31" ракав : 28см/11.02" должина : 69см/27.17"големина : xxl сад : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 БИСТА : 115см/45.28" ракав : 29.5 см/11.61" Должина : 70см/27.56" Маици за жени графички маици. Женски Врвови. Стил : Стилски лабави секојдневни врвови со цврста боја за жени, женски врвови со туника со кратки ракави можат да се спарат со хеланки, фармерки и чизми, женски блузи и врвови секојдневни. Повод : Погоден За Секојдневен Дневен / Тренинг/Патување/Вежбање И Фитнес/Животен Стил На Отворено/Дома/Канцеларија/Викенд План, Итн.Добрите Подароци за Семејството и Пријателите. Графички Маици Прилика : Мода И едноставен стил, Погоден За Дома, Секојдневни Излети, Училиште, Запознавање, Одмор, На Отворено, Пешачење, Улица и Секојдневно носење. Добар Натпревар со Вашите Омилени Шорцеви, Хеланки, Тексас Фармерки и Патики.

R

Им се допаѓа и на купувачите