.

.

Уникатни поволни цени за кратки ракави со кратки ракави на вратот

Уникатни поволни цени за кратки ракави со кратки ракави на вратот

DEN 2.67
Износ

Изработено со еластични манжетни, ова парче има затворање на предното копче, завршено со полу-чиз дизајн. Рафлените исмејувани вратот и кратките ракави со рафли со еластични манжетни ќе дадат елегантен и шик стил. Ова гроздобер цветно парче има совршена форма и го истакнува вашиот шарм. Совршено спарени со какви било панталони или фармерки за обичен изглед. Соодветно за работа, обична, улица, датум, летен одмор, плажа, обични забави, шопинг, дневно носење, викенди, итн. Ве молиме проверете ги мерењата за да бидете сигурни дека предметот одговара пред да нарачате. Големина на телото на моделот : Висина : 5'8 ", Градите : 31 4/8 инчи, половината : 23 5/8 инчи, ширина на рамото : 15 6/8 инчи, колк : 35 3/8 инчи, тежина : 110 фунти, Моделот носи големина на Xs.meerument (во инчи) градите Girthxs - - 36 5/8 35 S 38 5/8 37м - 40 1/2 39 L- - 44 1/8 - - 42 1/2xl 47 5/8 - - 46 1/8 повеќе стилови, повеќе избори, ве молиме кликнете овде. Единствени поволни цени на женски цветни рафлени кратки ракави на вратот Топ блуза 100% полиестер. Увезени. и еластична манжетна. Машинска миење ладно со слични бои.

R

Им се допаѓа и на купувачите