.

.

адвиикд Смешни Маици Маица Маица Женски Обични Врвови Надуени Ракави Лабави Блузи Маици Женски Маици

адвиикд Смешни Маици Маица Маица Женски Обични Врвови Надуени Ракави Лабави Блузи Маици Женски Маици

DEN 175.84
Износ

Дебелина : Стандардова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе.Пол : Жениматеријал : Полиестер Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија Можеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн.Јака : О-Вратот е изработен од висококвалитетни материјали, издржлив за секојдневно носење!Сезона : Алокација : Дневно, Забава, Денот На Вљубените Тип На Шема : печатење должина на ракавот : Кратко што добивате : 1 ПАРЧИЊА Врвови Специјален Краток Ракав/Леопард печатење/Дизајн во Форма на Срце : Мода,Секојдневна Белешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на примениот предмет. Краток Валентин Во Облик На Срце Врвот О Ракав Леопард Жените Повик Вратот Ден Печатење Дами Долг Ракав Маица. Пол : Жени. Дебелина : Стандард. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Печатење.

R

Им се допаѓа и на купувачите