.

.

Ловско Женски Летни Врвови Маици Со Кратки Ракави Трендовски Кружен Врат Скршен Цвет Врвот Пуловер Блуза Црна

Ловско Женски Летни Врвови Маици Со Кратки Ракави Трендовски Кружен Врат Скршен Цвет Врвот Пуловер Блуза Црна

DEN 2.00
Износ

Големина На табелата : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 124см/48.82 "Ракав : 31.5 см/12.40 "Должина : 67см/26.38". Големината на облеката е релативно помала, се препорачува да се избере поголема големинаженски Скршен Цвет Со Кружен Врат Кратки Ракави Карактеристики : 1. Изработено од лесна ткаенина што дише, течна и воопшто не се држи, удобно е за носење цел ден.2. се вклопуваат Од S ДО XXL. Ве молиме погледнете ја Табелата Со Големини подолу и изберете ја вашата големина.3. Кружен врат, долг ракав, долга должина, покријте ги колковите, повлечете го затворањето, блокот во боја. Лабаво вклопување.4. секојдневен стил, погоден за секојдневно носење. Одлично е за комбинирање со слаби фармерки и панталони.5. Рачно миење ладно, правете белило, закачете суво, Сезона : Есенски Винергендер : Жени, Женска Прилика : Мода, Дневен Материјал : полиестерстил : Мода, Секојдневни Маици Со Кратки Ракави За Жени Кружен Врат Скршен Цвет Врвот Црно. Материјал : 100% Полиестер. Големината на облеката е релативно помала, се препорачува да се избере поголема големина. Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви служиме. Имајте убав ден!.

R

Им се допаѓа и на купувачите